Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mr.Cat kérdése:

Mi a véleményetek egy ilyen lányról/fiatal nőről?

Figyelt kérdés
Na szóval,van nekem egy 22 éves nő ismerősőm akivel 3 éve ismerjük egymást és nagyon jó barátok lettünk.Mikor megismertem,neki már volt egy 4 éves kapcsolata és hát akkoriban született a gyermeke is...Ha tudtuk,mindig segítettük egymást amiben csak lehet,kibeszéltük egymásnak a mindennapi problémáinkat stb. stb. egyre szorosabb lett a kapcsolatunk ahogy telt az idő de barátságnál többnek akkor sem neveztem volna.Na a lényegre térve,tavaly szeptemberben a kapcsolata megromlott és nem úgy nézett ki hogy helyre tudják hozni(októberben már szét is mentek,a gyermekük a sráchoz került...)a lány 2 hónapig minden áldott este sírt hogy vajon miért érdemli ezt,igen ám(!)de ez idő alatt kezdett egyre jobban húzódni hozzám,és hát na,bejöttem neki és be kell vallani hogy ő is nekem.Viszont ekkor nekem volt barátnőm és nem akartam dobni őt,bár a mi kapcsolatunk is tönkre ment december végére.Nagyon rossz volt a szakítás,de nem búslakodtam sokat,úgy határoztam hogy ha ez a csajszi közelebb akar hozzám kerülni,akkor nem akadályozom benne.Egy hónappal ezelőtt konkrétan bevallotta hogy ő bizony szerelmes belém és szeretné hogy ebből legyen valami komoly.Hát jól elvoltunk egy ideig DE beütött a gebasz amire én nem számítottam,a csaj időközben szerzett valakit aki kiment külföldre dolgozni és bár a csak bevallása szerint a fószer adott magáról életjelet,mégis kezdett velem...persze hogy amikor a srác visszatért Magyarországra,én lapátra is kerültem ám megkaptam vígaszként hogy ezt ne úgy fogjam vel hogy ki lettem kosarazva. WTF?Ha szerzett valakit,csak az éppen kiment külföldre,miért csinálta ezt...?Meg kell említenem hogy korán elveszítette a szüleit,kicsit depi is emiatt,pánikbeteg is...de ez nem mentség erre,vagy igen?
2017. febr. 11. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zűrös a csaj és nem stabilak az érzései.

Egy ilyen nő mellett hosszú távon meg lehet őrülni.


"Egy hónappal ezelőtt konkrétan bevallotta hogy ő bizony szerelmes belém és szeretné hogy ebből legyen valami komoly.Hát jól elvoltunk egy ideig DE beütött a gebasz amire én nem számítottam,a csaj időközben szerzett valakit..."


Ha szerelmes lett volna beléd, nem cserélt volna le egy hónapon belül a legelső szembejövő fickóval.


Keress egy kiegyensúlyozottabbat, ővele meg barátságot se ápolj, mert vissza fogja magát könyörögni az ágyadba, mikor épp pasihiánya lesz, utána meg kidob, ha akad valaki.

2017. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tökre összeilletek. Mindketten hamar túltettétek magatokat a szakításon és nem vagytok túlságosan hűséges típusok.

Tökmindegy, hogy volt-e valós megcsalás a sztoriból süt, hogy csak az alkalomra vártatok.

Sajnos ez az ok, amiért a gerinctelenek mindig a normálisakkal horgonyoznak le, mivel egymás mellett nem tudnak megmaradni, mivel mindkét fél kifele kacsintgat. Egy ideig csak gondolati szinten, aztán meglátjuk alapon.

Azért kezdett veled, annak ellenére hogy volt pasija, mert már régóta lógott ez a levegőben és hát le kellett már csapni azt a labdát. Megvolt, kipróbálta és ennyi. Most van jobb nálad. Majd ha elhagyja még elő szedhet a tartalékból.

2017. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"ezt ne úgy fogjam vel hogy ki lettem kosarazva. WTF?"



Te is jó lennél neki, de most őt választotta. Kérdés, hogy miért.

Elvileg - ahogy a többiek is írták - hozzád kellene jobban kötődnie, hiszen Veled már felépítette a kapcsolatát, több minden köt össze titeket.


"Ha szerzett valakit,csak az éppen kiment külföldre,miért csinálta ezt...?"


Most akkor még sincsenek együtt? Visszament a fiú külföldre?


" korán elveszítette a szüleit,kicsit depi is emiatt,pánikbeteg is...de ez nem mentség erre,vagy igen?"


Lehet összefüggés. Akit szeret, akire legjobban számíthat, azt elveszíti. Ezt a mintát követheti a párkapcsolatban is.

2017. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te voltál a tartalékjátékos.
2017. febr. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle, és reménykedj, hogy nem fog pár hét/hónap múlva azzal megkeresni, hogy terhes...
2017. febr. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok csaj csinálja ezt hogy tart egy vagy több tartalék embert. Leírva elég viccesen hangzik, de ez van. Nekem is volt ilyen hogy a csaj azt hitte bármikor füttyent összejövök vele. (Pedig csak néha dumáltunk) Mikor dobta a csávója másnap jött oda hozzám. Mikor én is lepattintottam akkora hisztit rendezett hogy öröm volt nézni.

Amúgy pedig akit te leírtál az nem túl stabil egyéniség amúgy sem. Nálam már az is intő jel lenne hogy ilyen fiatalon már van mástól egy gyereke. Jobban jártál nélküle.

2017. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez olyan aljas és bonyolult ügy...miután szétmentek a párjával ő albérletbe ment ahol a bátyjával,annak nőjével és még egy sráccal élt együtt.A srác bejött neki és hát össze is szűrte vele a levet de az kiment külföldre és ELVILEG azt hitte a csajszi hogy ez ennyi volt vele.

VISZONT(mint utólag megtudtam)amikor hozzám közeledett,ez a srác már megvolt neki...a vallomása meg hát akörül volt,mikor a srác kiment külföldre.Amikor meg visszajött,hát dobott engem,amit persze szerinte úgy kell értelmeznem hogy nem kosarazott ki. XD

A múltkor még kérdezte is hogy tudom-e milyen az,amikor olyan embernek gondolnak aki valójában nem vagyok?Hát gondoltam magamban"Tudom szívem,én téged speciel egy álszent r?bancnak gondollak!" csak nem akartam már szemére vetni,pedig megérdemelte volna.Na szóval,összeszedett egy srácot...mindeközben velem is kavart,amikor a pasi külföldre ment,persze jöhettem én,amikor meg vissza jött,lapátra tett,és itt is meg kell jegyeznem hogy ezt nem így kell felfognom. XD Hát,tanulópénznek jó volt,de még jobb lenne ha ezt ő is megfizetné...

2017. febr. 12. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne akard szegényen megbosszulni. Elég sok baja van hogy ilyen. Veled se azért csinálta ezt hogy kiszúrjon, hanem mert magát se tudja hova tenni.

Igen buta, bunkó és meggondolatlan. De ezek szerint az élet bünteti őt eléggé (pontosabban a butaságával bünteti saját magát). Hidd el neki se lesz túl szép élete. ha szépsége is elszáll akkor semmi nem marad az ilyennek.

2017. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Meglehet,hogy igazad van.Viszont nem lett volna jobb neki,ha egyszerűen csak barátok maradunk...persze-persze,ez az én hibám is mert miért hagytam hogy így legyen?De én nem tudtam arról a másik srácról sem,csak utólag.

Viszont így meg már a barátságunk sem maradhat meg mert hát eléggé cinkes lenne.

2017. febr. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!