Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyám semmiképp...

Mit tegyek, ha anyám semmiképpen nem engedi, hogy vezessem nagyapám motorját?

Figyelt kérdés

Van B-s jogsim, 50 köbcentis vezethetek vele. van egy régi simsonja, amit 76-ban vett vadi újként és most nekem akarja adni.


Az ég világon semmi baj nem lenne belőle, semmi bajom nem lesz attól, hogy vezetem. 17 éves vagyok, júniusban lesz a születésnapom, de anyám nem hagyja, hogy vezessem.


Ez mégis miért jó neki? 2 és fél hónap múlva úgy sem szólhat bele, ezen mit nyer????

Hiába kérdezem, hogy mégis miért nem engedi, semmit nem mond, csak annyit, hogy "mert" "csak".

Hát édes istenem mit akarhat ezzel?


2021. ápr. 13. 10:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy mit mondjak neki amitől meggyőzhetem?
2021. ápr. 13. 10:03
 2/11 A kérdező kommentje:

hupsz, kihagytam pár szót.

nagyapámnak van egy simsonja. :D

2021. ápr. 13. 10:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne kérj engedélyt XD papád engedi nem?

ülj föl azt zsa

2021. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Alapból úgy álltunk a dologhoz apámmal és nagyapámmal, hogy 15. születésnapomra kapom meg, mert akkor teszem le az AM jogsit, csak úgy döntöttünk, hogy inkább várunk 17 ig és inkább a B-t teszem le. Le is tettem, most itt vagyok több hónapos jogsival.

Nem is gondoltuk volna, hogy ilyen ellenvetést fogunk kapni, főleg nem ilyen kevés időre. Nem számoltunk azzal, hogy bárki ezt ellenezné, mert mégis mit ellenez benne? Nem kell venni, itt van kéznél, magyarán ingyen van. tankolni is saját pénzemből fogok nyílván. Épeszű ember 2 hónapra nem gátol ebben

2021. ápr. 13. 10:10
 5/11 A kérdező kommentje:
3: apám és nagyapám igen. de még kiakorú vagyok, 2 hónap múlva leszek 18. mindkét szülő engedélye kell hozzá, hogy elmenjek. Normális családban támogatják ezt, főleg ha "ingyen" van.
2021. ápr. 13. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:

én elmentem volna rég már lol

17 vagyok én is, motorozom, autózom xD

2021. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem valami nagy motor, akkor még megérteném. De egy simsonnal nehogy már ne mehess. Olcsóbb is az most még neked sokkal mint egy autó. Fogadd el használd, majd megnyugszik.
2021. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát ezaz! a nagymotor az más. azzal nem is mernék menni, mert alacsonyabb srác vagyok, nem tudnám úgy kezelni, meg más jogsi is kéne hozzá. A simson az kb egy túlsúlyos bicikli kategória. alig megy 40-50el, Fél kézzel megemelem az egész gépet, eldőlni nem lehet vele.
2021. ápr. 13. 10:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, azért mert félt. Rengeteg a hülyegyerek az utakon és sokszor nem is az van, hogy benned nem bízik, ha a többi baromban. Megjegyzem 50en is lehet úgy esni, hogy ottmaradj.

Én robogózok, külterületen 60-70es tempót tartom, de így is van pár idióta aki attól érzi magát menőnek, ha megpróbál leszorítani.

2021. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az igaz hogy nagyon oda kell figyelni. De akkor ennyi erővel autóba se üljön soha. Picit jobban védve van ugyan de ott is bármi történhet. Szokták is mondani aki autóba ül az fél lábbal a sírban, fél lábbal börtönben van. Ez ilyen.
2021. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!