Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjatok felhaboritonak,h...

Nem tartjatok felhaboritonak,hogy a d pd futar elteszi a fennmarado osszeget azzal a jelszoval,hogy nem tud visszaadni?

Figyelt kérdés

Es errol a fennmarado osszegrol (azaz a kizsarol borravalorol) nem ir szamlat keszenzfizetesi bizonylatra? Az is jovedelemnek szamit.


Meg ki is irja a ceg az ugyfeltajekoztatoban,hogy a futar nem ad vissza. Azaz elismeri a rendszeres tobbletjovedelmet ,amit nem vall be a nav-nak.



Gyakorlatilag pofatlanul kizsarolja ezzel a tobbszaz vagy tobb ezer forintos borravalot?


Amikor az ugyfel nem akar borravalot adni es kieroszakoljak tole.



A g ls mindig visszaad pontosan szo nelkul.



#Dp d futar
2021. ápr. 13. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Velem is dpd futár csinált borravalós trükköt. Azt hittem vissza akar adni azért megy a furgonhoz. Aztán beszállt és elhajott a visszajáró 900 Ft-al. :D

Gls-ben eddig nem csalódtam.

2021. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

"Meg ki is irja a ceg az ugyfeltajekoztatoban,hogy a futar nem ad vissza."

És mit nem lehet ezen érteni.

Számold ki a pontos összeget, és ne itt verd a nyálad.

2021. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyet nem tapasztaltam, nem semmi.. Ha a tàjèkoztatóban benne van, akkor csak a fizetendőt, és ha úgy gondolom pár száz borravalót kikèszítenèm, azért pár ezret nem adnèk csak úgy pluszba..
2021. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak a DPD de minden futárszolgálat leírja hogy nem köteles pénzt váltani. Ha sajnálsz 100 forintot készítsd ki előre a fizetendő összeget.
2021. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Én ezért küldtem el 2x a srácot,mert a pos terminálja állítólag hibás volt. Nem volt időm pénzt váltani. Nem volt sürgős a csomag, de 17ezerre nem fogok 20at adni neki.
2021. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

5ös


Ugyanezt mondta nekem a dpd-s srác, hogy rossz a terminálja, ezért fizessek készpénzzel. Nem kopasz vékony srác volt? Első voltam.

2021. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mi a baj ezzel, ha előre közlik a feltételeket és te tudsz róla. egy csomagot ki lehet fizetni előre is, és a futárnál kártyával is. és ha mégis a készpénzes fizetést választod akkor van időd gondoskodni arról, hogy annyit tudj adni a futárnak, hogy ne kelljen visszaadnia. én is szoktam csomagot kapni, előtte vagy 3 sms-ben vagy néha még elektronikus levélben is jelzik a várható érkezésüket.
2021. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Én se értem, mit pattogtok. A cég kiírja, hogy nem vált pénzt. Ha rendelek valamit, akkor felkészülök a kiszámolt összeggel. Rendeléstől számítva van rá pár napom.

Bár ilyen nagyon ritkán fordul elő, én általában előre kifizetem a webshop oldalán, sokkal egyszerűbb, mint kp-val vacakolni, nem is értem. És általában olcsóbb is, mint az utánvét.

2021. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem akkor nem sikerült a weboldalas felületen fizetni, hibát írt ki állandóan. Kártyával szerettem volna fizetni, de "hibás volt a terminál". Lehet neked nem sok 900 Ft, nekem akkor eléggé az volt, ezért "pattogok". Nem értem miért kell sértően fogalmazni...
2021. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, ha sértő voltam, de akkor se értem, miért nem a pontos összeggel készültél a futár érkezésére.
2021. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!