Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » MrBeast ki a fene?

MrBeast ki a fene?

Figyelt kérdés

Szóval ő egy fiatal srác, alig lehet több mint 25, és látom hogy irgalmatlan sok pénze van minden hülyeségre.. Egyébként pedig egy iszonyúan unszimpatikus alak, egy igazi idióta (szerintem). Rengeteg ember nézni, a gaming csatornáján is 20-50 millió minden videón megvan.

A videóinak semmi értelme, agyon vágott elmebeteg "clickbait" hülyeség az összes, végig üvöltöznek benne. Mégis miért nézik ezt a trash tartalmat ennyien, és honnan a sok pénz? Valóban milliókat hozna neki a YouTube?



2021. ápr. 15. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Külföldön azért sokkal jobban meg lehet élni a youtubozásból mint itthon.A legtöbben gyerekek nézik, akiket könnyen be lehet etetni mindenféle marhasággal.
2021. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért létezett a Mónika meg Győzike show és létezik a való világ mert az emberek szeretik az idióta embereket bámulni.
2021. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Pár napja feldobta az egyiket videóját, láttam milyen brutál megtekintései vannak, és én is pont ezen gondolkoztam, hogy ki nézi őt és miért. A rengeteg pénze meg valószínűleg pont a YouTube-ozásból van.
2021. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Azért jó ha tudjátok, hogy ez a videós a Bitcoin miatt gazdagodott meg, nem a videózàs miatt.

Ezt jól befektette, azért ennyire gazdag, semmi több

2021. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Webshop üzlete van, plusz rengeteg cég fizet neki, hogy promóciózza a terméküket. Egy videóért akár 100 ezer dollárt is bezsebel.

Egyébként régen azért vált híressé, mert nagyon abszurd, értelmetlen videókat csinált, ami akkoriban még egyedinek számított, és sok embert bevonzott. Pld 10 órán ketesztül nézte,ahogy szárad a festék, vagy 100 ezerszer mondott ki egy szót.

Egyébként nekem se szimpi, de néha csinál hasznos dolgokat is, pld amellett, hogy elég sok pénzt elpocsékol hülyeségre, elég sok embernek nyújt segítséget, meg volt egy 20 millió faültetős projektje is.

2021. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5# Az igen XD akkor feltesz 4-5 videót, és egész hátralevő életében dőzsöl a tag
2021. ápr. 16. 08:08
 7/10 anonim válasza:
100%
Vagy pl. 50 órán át egy koporsóban volt, megvett 5 boltban mindent, szó szerint kell érteni azt hogy MINDENT, vagy amikor létrehozott egy saját autóvállalkozást ideiglenesen, asszem 40 nagyon drága autót full ingyen eladott.
2021. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem egy inteligencijai csúcs, de azért a szándék szerintem jó. 1 $-ért fullos házakat adott el berendezéssel együtt, dolgozó embereknek ad pénzt hogy könnyebb legyen a jövőjük, stb... Az a 40 autós story pedig a 40 milka feliratkozója miatt volt. Idén januárban lett meg az 50 millió, azóta meg 61 milló subja van.
2021. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kedves ember. A legtöbb videójában pénzt ad az embereknek. pl volt olyanja is, hogy a bestbuyban (elektronika shop pl gamer pc-k stb) kihirdette, hogy amit megfog a kiszemelt illető azt megveszi neki. meg ilyenek
2021. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anonyms válasza:
100%
De amúgy melyik videója volt clikbait ? Mindent amit mondott meg is csinált
2021. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!