Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jelölnek be a régi...

Miért jelölnek be a régi ismerőseim?

Figyelt kérdés

Facebookot nem használom igazából, képem sincs kirakva, sőt semmi, csak iskola miatt van.

Iskolában is egy visszahúzódó gyerek vagyok, pár baráttal, szóval ja nem beszélek senkivel.(barátaimon kívül).

Szóval általános iskolai osztálytársaim(hölgyek) jelölgetnek be, nem értem miért, nem beszéltünk soha, és nincs is "dolgunk". Valamint 2 éve középsuliba járok, itt is ez van, random 11-12-es bejelölt.


2021. ápr. 16. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknál státuszszimbólum az ismerősök száma, így bejelölnek mindenkit, akihez életükben valaha bármi közük volt. Ilyen fiatal korban meg ez főleg jellemző.
2021. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És még értetlenek is, bejelölnek többször... xD

Igazából nem haragszom érte, mert nincs rá okom, csak számomra ez baromi érthetetlen.

2021. ápr. 16. 20:30
 3/7 anonim válasza:
75%

Azt akarod hallani tőlünk,hogy biztos bejössz nekik vagy mi?Attól,hogy valaki bejelöl téged fb-on semmit nem jelent.Merj egy kicsit élni..

Eleve mi az, hogy többször bejelölnek de te nem haragszol,mit jelentsen ez?

Őszinte leszek kezdj el kicsit gondolkozni,hogy hova tartassz..Az esély mindenkinek jár.

2021. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
+amiert vissza huzodo vagy nyilvan kivancsiak rad az emberek.
2021. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretném hallani ezt, barátnőm van 1 éve.

Ha semmit nem jelent akkor miért teszik? És nem egy ember, egyszer...

És azért nem haragszom, mert semmit nem ártanak ezzel, csak érthetetlen.

2021. ápr. 16. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a mai világ 🤷🏼 sokminden zajlik az interneten..most a vírus miatt még inkább. A legtöbb épeszű ember nem most kezd el random emberekkel ismerkedni "előben".

Szerintem ne gondolj bele sokat. Szórakozzatok rajta egyet a barátnőddel:)

2021. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fel sem hozom neki ezt, nem véletlen itt kérdeztem:D Féltékeny, eléggé.
2021. ápr. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!