Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis kik szerint legszebbek...

Mégis kik szerint legszebbek a magyar nők? Kik mondják? Több helyen megemlítik, hogy a külfödiek szerint a magyar nők a legszebbek. Mikor? És hol? Amikor majdnem dobogós helyen állunk elhízottsági szinten?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Az ázsiai lányoknak a nyomába sem léphetnek.
2021. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Jellemzően a magyarok szerint.
2021. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Minden nemzetiség a saját hölgyeit tartja a legszebbnek
2021. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
A "magyar nők a legszebbek" ugyanolyan általánosítós mendemonda mint a "nagy kő alatt van a nagy béka", vagy "100 kiló fölött kezdődik a férfi". Nem, nem a magyarok a legszebbek. Vannak köztünk gyönyörűek, de ha végignézed az utcán mondjuk a 15-35-ös korosztályt, a felénél többre nem fogod tudni azt mondani hogy "wow". Meg amúgy, itt jön be a szubjektivitás, szerintem csúnya a kapafog, de mégis van aki modellként megél belőle. És különben is, a test is beleszámít vagy csak az arc? Mondhatom valakire hogy szerintem csúnya, csak mert betegesen vékony, vagy ízléstelenül elhízott, vagy csak szerencsétlen, aránytalan alkata van? És akinek jó teste van, de mondjuk nem annyira esztétikus arca, ő minek számít?
2021. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez hülyeség.Minden országban vannak szépek,meg rondák is.
2021. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Pedig tényleg szépek a magyar nők! Például a németekhez képest szerintem sokkal szebbek. Eleve nem olyan szögletes a fejük, meg a tekintetük sem az a rideg. Inkább meleg és bájos, szép a nyelvezetünk és a magyar nők szerintem átlagban nincsennek úgy túlsúlyban, mint például londonban, vagy Ámerikában. Sohasem fogom megérteni, hogy mi magyarok miért ócsároljuk magunkat. Én igenis egy büszke magyar ember vagyok, semmivel sem tartom magam értéktelenebbnek, mint egy japán, német, vagy akármelyik másik nemzet. Főleg, amikor a magyar mentalitással jönnek, na azokat fem tudnám rugdosni.
2021. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

6. "semmivel sem tartom magam értéktelenebbnek, mint egy japán, német, vagy akármelyik másik nemzet" nagyszerű, de ez hogy jön ide? Ki állított itt olyat, hogy értéktelenebb a magyar? És értékesebbnek, szebbnek, jobbnak, okosabbnak tartod magadat, mint más nemzetek lakóit? Mert fentebb inkább azt írják, hogy semmivel se szebbek, jobbak a magyar nők, mint sok más nemzet női. Ráadásul ilyet kijelenteni max. az tudna, akik már járt a világ minden országában és látta a nők többségét. De még akkor is csak egy szubjektív vélemény lenne.

Szóval nyugodj le senki nem állított olyat, hogy nem szépek a magyar nők.

2021. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egy fekete srac ismerősöm mondta, miutan elt Angliaban is, hogy azert szereti Budapestet, mert itt jobb az idő es sok a szep nő. Bar teny, hogy ők szeretik a husosabb nőket is :D
2021. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Senki szerint. Végig lehet nézni a magyar nőkön, magyar férfiakon. Átlagosnak sem mondhatóak, nemhogy szépnek!


Amúgy ugyanez, mint az "Orbán Viktor és Donald Trump barátok" esete. Trump szóba se állt volna Orbánnal, aki egy kis pocsolya miniszterelnöke. Ránézett Európa térképére Trump tanácsadója, rábökött Magyarországra azzal a felkiáltással: "A magyar miniszterelnökkel még nem találkoztál, Donny! Hívjátok meg a kis Vityát!" És ennyi volt. Szó sincs barátságról, de a magyarok már többet képzelnek bele.

2021. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, én Angliában élek, egy multikulturális társadalomban ahol elég nagy a változatosság ehhez képest Mo-n egy idő után unalmas lesz a sok hasonló arcvonás. Egyébként Mo nem a leggazdagabb országok egyike ami ebben a kérdésben szerintem elég jelentős tényező, azon lehetne vitatkozni, hogy akkor az szépnek számít-e de a valóságot nézve szerintem mindenhol egyformák az arányok.
2021. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!