Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lehetne 3 kívánságod, ami...

Ha lehetne 3 kívánságod, ami biztosan beteljesül, mik lennének azok?

Figyelt kérdés

SZABÁLYTALAN:

1. Bárhogyan több kívánsághoz jutni a kívánság által.

2. Bárki időskori halálának megakadályozása, vagy halhatatlanná tétele.

3. "És"-el kívánságok összekötése pl. "Egy autó és egy ház", illetve személyek halmozása pl. "Én és a családom", vagyis bármilyen módon több személyre halmozni javakat. Kívánságonként egy konkrét kívánság lehet, maximum egyetlen célszemélyre vetülhet ki.

Ennek függvényében várom a kreatív megoldásokat. Kinek mi fontos, mit kérne?



2021. ápr. 17. 21:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1. Anyukám boldogsága.

2. Annyi pénz, hogy biztonságban érezzem magam.

3. Egészség.

2021. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1. Életem végéig elegendő pénz

2. Életünk végéig tartó szerelem a párommal

3. Legyen mindenki egészséges

2021. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

1. Legyen 10 milliárd forintom

2. Tudjak alakot váltani, azaz úgy kinézni, ahogy akarok

3. Örökké az aktuális testemben legyek, vagyis a sejtjeim ne öregedjenek, ezáltal úgymond halhatatlan legyek; csak külső behatásoktól legyek képes elhalálozni, de a szerveim, a testem soha ne öregedjenek maguktól

2021. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1. Egy tuti biztonságos és megbízható, teljesen felszerelt (minden korhoz megfelelő ruhával, kiegészítőkkel, pénzzel) időgép, amivel korlátlanul bóklászhatnék térben és időben, megkeresve azokat az őseimet, akikről még nem sikerült megfelelő információt szereznem.

2. Egy olyan számítógépes program, amivel a család- és településkutatásomhoz szükséges információkat tökéletesen tudom értelmezni és rendszerezni (jelenleg nem létezik ilyen)

3. Természetesen mindig megfelelő mennyiségű pénz álljon rendelkezésemre, bármit is szeretnék vásárolni (ez visszacsatolás az elsőhöz, mert más idősíkban is szükségem lesz valószínűleg pénzre)

2021. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

1. Szeretnék visszamenni az időben olyan 3-4 éves koromba az összes eddigi tapasztalásommal, emlékemmel, amiről csak én tudnék.

Az-az újrakezdeném az életem, de fejben maradnék, aki most vagyok.


2. Vinnék magammal egy olyasmi sportalmanachot, ami a vissza a jövőben is volt, de minimum felírnám az elmúlt hét lottó számait és tudnám, hogy 30 év múlva nagyon gazdag leszek 😀


Harmadik, hogy halálom napjáig legyek a lehetőségekhez képest egészséges és ép. Tehát ne kínozzon meg valami alattomos betegség, nehogy évekig magatehetetlen legyek, vagy ilyesmi.

2021. ápr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1. Soha többé ne szorongjak az apró, jelentéktelen dolgokon.

2. Legyek nagyon sikeres a munkámban.

3. Találjam meg a lelkitársamat, akivel boldogan leélhetem életem hátralévő részét (jelenleg még azt is kétlem, hogy valaha megházasodok... :D)


Jó lenne a múltba is visszamenni, mert baromi sok dolgot bánok és legszívesebben a régi döntéseim nagy részén változtatnék, de ha már régen annyira gáz, gyerekes és szerencsétlen voltam, legalább a jövőben legyek sikeres.

2021. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szuperképességet választanék, hármat:

Telekinézis, jövőbe látás, elmemanipulálás.

2021. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Képes legyek a jövő összes alternatíváját látni.

Valami menő szuperképességet.

Egészséget minden embernek.

2021. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyetlen kívánságom lenne: végtelen teremtő hatalmat. Az akaratom valóra váljon.
2021. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak 1 kell, hogy a meglévő tapasztalatommal mindent újrakezdhessek, és tiszta lappal indulhassak.
2021. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!