Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kívánnátok, ha lenne 3...

Mit kívánnátok, ha lenne 3 kívánságotok?

Figyelt kérdés

Csak 3.

Kort és nemet írjatok, kérlek!



2019. okt. 30. 15:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Kérnék még 1.000.000 kívánságot. Probléma letudva. 😄
2019. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 hírnök ***** válasza:
95%

1., világbékét

2., jómódot mindenkinek

3., egészséget mindenkinek

2019. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Szeretteimnnek egészség, boldogság, gondtalan élet. Amennyiben a múltat nem lehet megváltoztatni. Akkor a múltban tennék rendet, hogy szép legyen a jövő. Vagy legalább élhető.
2019. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2#-👍 jó mondja ő egy jó ember. :) f.
2019. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Lotto megnyerés (szerintem a legegyszerűbb módja a gazdagság kívánásának, amit könnyű megmagyarázni a NAVnak :D ha realisztikusan gondolkodunk.)



2. Legyek maximálisan egészséges. (Egyenlőre az vagyok, de lehet lappang bennem valamilyen rák vagy más olyan dolog ami limitálja majd a jövőben az életem)


3. Külsőre meg érjem el a maximális naturál limitimet izmosság terén, hogy azt csak fentartani járjak konditerembe, nem év tizedek munkájával elérni olyan korban amikor már annyira nem is számít hogy nézki az ember.

2019. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

1. Anyukám újra éljen egészségesen. (Lassan már 3 éve hogy meghalt 56 évesen, 12 évig küzdött a daganattal.)

2. Örök egészséges életet szüleimmel, párommal és leendő gyerekünkkel.

3. Gazdagság


29N

2019. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%

1. Visszahozni a kommunizmust.


2. 3.világháború.


3. világvége.

2019. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

1. Boldogságot, egészséget a szeretteimnek, magamnak, persze jobb lenne ha mindenkinek

2.kapjam vissza a normális külsőmet

3. Viszonzott, beteljesult, örökké szóló szerelem egy bizonyos lánnyal.

2019. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

-A legfontosabb nekem is az lenne, hogy kb. 90 éves korunkig éljen egészségben a családom (én,szüleim,testvérem, párjaink és a jövőbeli gyerekeink)(örökké én nem szeretnék élni).

-Béke legyen.

-Annyi pénzünk legyen mindig, hogy biztonságban, kényelemben élhessünk. (Nem feltétlenül akarok több százmilliót)

30/N

2019. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
1.Egy olyan erőt amivel én irányítók mindent. Többet nem is kívánnék mert ezzel én irányíthatok mindent az embereket tudok mozgatni tárgyakat akár a lottó húzást is én irányíthatom ezáltal gazdag leszek. Az egézséget is én irányítom ezáltal semmi problémán nem lesz és annak se akinek nem akarom hogy legyen. Az univerzumba én irányítók ezáltal nem fog soha elpusztulnia föld se.
2019. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!