Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan rázzak le valakit?

Hogyan rázzak le valakit?

Figyelt kérdés
Elkezdtem innen ismerkedni egy sráccal, messengeren irogatunk, és eléggé nyomulós, de amúgy nagyon jófej. Tényleg eddig ő a legnormálisabb srác akivel beszéltem, de nagyon nyomul, hogy ő komolyan tervezne velem, úgy, hogy az ország másik végében él. Mondjuk hülye voltam, mert azt írtam neki, hogy nekem is szimpatikus, és akár lehet is köztünk valami. Aztán megnézegettem a képeit facebookon, (a profilképén alig látszik), és nekem ő egyáltalán nem jön be. Viszont ezek után, hogy közöljem ezt vele? Mert olyanokat írtam én is, hogy milyen kedves, milyen jófej, én benne lennék egy kapcsolatban is vele, viszont külsőleg egyáltalán nem vonzó számomra. Viszont elég nagy bunkóság lenne ezt benyögni neki, ezek után, mert ő meg szinte már belém szeretett (állítólag). Meg minden mondata után szívecskét tesz, úgy, hogy még csak 2 napja beszélünk. Milyen kifogást keressek, amivel lerázom, és nem is sértem meg? Mert elég érzékeny srácnak tűnik, szóval ha az igazat mondom neki, hogy külsőleg nem jön be, meg nekem túl nyomulós, akkor meg én leszek a rossz, aki megsérti, mert most meg nagyon bele élte magát, hogy lehet köztünk valami.

2021. ápr. 18. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy figyelmeztető jel, ha ilyen nyomulós anélkül, hogy élőben találkoztatok volna. Kezdesz a rögeszméjévé válni, úgyhogy okos döntés, ha gyorsan lerázod. Tippek: 1.Alkalmazd azt, amit a pasik szoktak hasonló esetben: ghosting-nak hívják, vagyis egyszerűen eltűnsz. Variációja: egyre ritkábban, kevesebbet és hűvösebben írsz vissza, majd eltűnsz, nem válaszolsz. 2.Kitalálsz valamilyen "kegyes hazugságot", pl. újra összejöttél az exeddel, sajnálod, véget kell vetni a kapcsolatnak. 3.Virágnyelven elmondod az igazságot, pl. azt, hogy zavar, hogy ennyire intenzíven kapcsolódik hozzád ilyen kevés ismeretség után, ez téged megijeszt, ezért inkább szeretnéd befejezni. 4.Keresel valamit, amiben ellentétes véleményen vagytok, pl. politika, istenhit, vegetarianizmus, majd azzal, hogy ez számodra kibékíthetetlen ellentét, szakítasz.
2021. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy megvárod, hogy megtalálja ezt a kérdést
2021. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most is azt várja, hogy írjak neki, meg tegnap is olyanokat írt 1 nap után, hogy már most hiányzom neki, alig várja már, hogy beszéljünk...stb. Szóval tényleg kezdek a rögeszméjévé válni. De amúgy kedvesnek kedves, meg a nyomulásán kívűl szimpatikus, helyesen is ír, amit sokan nem tudnak, szóval nem akarok vele bunkó lenni, nem érdemli meg. Meg szó nélkül eltűnni sem akarok, az nagy bunkóság. Arra gondoltam én is, hogy majd írnám neki, hogy megismerkedtem egy másik sráccal, és vele jobban alakul köztünk valami (mert most azt hiszi, hogy köztünk is alakul valami), viszont erre még pár napot várnom kell, mert nem hiszem, hogy hihető lesz, hogy egyből találtam is egy másik fiút, akivel ilyen gyorsan összemelegedtünk. Szóval ezt még húznom kell pár napig, hogy hihető legyen.
2021. ápr. 18. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem. Szerintem mondd meg, hogy neked ez nagyon gyors és ijesztő. Nincs abban semmi rossz. A külsejét ne kommenteld, felesleges bántás.
2021. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se húzd még napokig. Valamelyik módszerrel mielőbb zárd le. Te is csak idegeskedni fogsz addig.
2021. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, kitaláltam valamit, hogy megismertem egy másik srácot, és ő jobban bejön, meg jobban elvagyok vele, ezt el is fogadta, tök rendes volt, de olyanokat írogat, hogy ő bármeddig vár rám, ha azzal a sráccal nem jön össze, és addig is nem dumálhatnánk-e tovább baráti szinten, mert fontos vagyok neki. Erre nem tudom mit írjak, úgy érzem megszállott, mert ilyeneket írogat, úgy, hogy 2 napja beszélünk. És baráti szinten folyatni akarja a beszélgetést, de én úgysem akarom, mert akkor sem vesz vissza, és ilyeneket írogat, meg még mindig nyomul, hogy ő várni fog rám, meg 1000%, hogy mindig ott lesz nekem. Mivel mondjam meg neki, hogy baráti szinten sem szeretnék már beszélni vele?
2021. ápr. 18. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor most jött el a ghosting ideje.
2021. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyan történt azóta?
2021. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Leráztam, már nem keres.
2021. júl. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!