Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vidéki vagy városi ember vagy?

Vidéki vagy városi ember vagy?

Figyelt kérdés

Vidéki alatt azt értem ha pl sok állatod van (csirke, malac stb) és falun laksz.


Városi pedig nyilván a bulizós, nyüzsgős élet


2021. ápr. 18. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Vidéki vagyok
Nagyvárosi vagyok
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha falun lakok, de csak ilyen klasszikus kutya-macska van a háznál?
2021. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nagyvárosi vagyok, de vidéken nőttem fel, szóval mindkét életstílusból részesültem már, és egyikre se tudnám azt mondani, hogy jobban szeretem a másiknál. Mindkettőnek megvan a varázsa :)
2021. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis faluban lakok, de falun már nem divat annyira a haszon állat tartás. Itt az egész faluban talán ha 5 háznál akad összesen. Nem igazán éri már meg. Mezőgazdasággal még foglalkuzunk, de állatok már nem igazán vannak sehol a háznál. Esetleg a szárnyas állat van még több háznál, olyat ismerek is aki tart még a tojásért pl, mert az nagyon drága.
2021. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Faluban lakom, de modern társasházban és szinte senkinek nincs már haszonállata, csak a falusi panziós néninek :D
2021. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Falun lakom, de igencsak járkálnod kellene, ha egy tyúkot is látni akarsz. Tehén vagy ló mutatóba sincs. Desznyót se nagyon tartanak már, de azt talán tudok párat. Vetrményes is egyre kevesebb van, a mi utcánkban asszem nincs is.
2021. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki vagyok, de csak egy kutyám van (macskánk nincs meg, de alapból van).
2021. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hibrid vagyok!


Annó szüleim egy kisvárosi tömblakás 3. emeletére vittek haza a kórházból. Aztán kb. 14 éves koromban kiköltöztünk a szomszéd faluba.


Mikor elköltöztem a szülőktől, akkor bejöttem a megyeszékhelyre, tömblakás, 4. emelet. Jelenleg is itt élek és imádom. de közben van egy faluszéli telephelyem, ahol állattartással foglalkozom, tehát abból élek.


Nekem ez így nagyon jó.

2021. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Városban lakok, de nem vagyok bulizós:)
2021. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

30 évig Budapesten laktam, falura költöztem, van 2 darab kóbormacskám.

Ez akkor hova tartozik? :)

2021. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:

Egyik sem és mindkettő.

Életem első 18 évét Szabolcs megyében, kisvárosban éltem le ami kb. olyan mint egy falu de pl. haszonállatunk meg földünk csak pici gyerekkoromban volt, utána nem. 19 évesen Debrecenbe költöztem, ami nagyváros de persze a fővárosiak számára vidék :D 11 éve itt lakom, a pici városhoz képest persze nyüzsgés van de nem igazán használom ki, zavar a sok ember. Ennek ellenére szeretem a hasznot amit a város nyújt, hogy nem kell a napi 3x közlekedő távolsági buszhoz igazítanom minden piszlicsáré ügyemet és hogy nem ismer senki, nem érdekel senkit hogy hogy nézek ki stb. A jövőre nézve egy Bp. melletti településen szeretnék majd letelepedni, ahol közel vannak a hegyek, túraútvonalak de emberi időn belül be lehet jutni a fővárosba is.

2021. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!