Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan tiltottak el a szüleim...

Jogosan tiltottak el a szüleim néhány dologtol?

Figyelt kérdés
Meghalt a keresztanyam covidban és a szüleim teljesen beparaztak. Azt mondtak h ameg a 2.oltast meg nem kapom egyatalan nem utazhatok meg a bulikrol is lemondhatok. Igazuk van egy bizonyos szinten csak az zavar h 21 éves vagyok és ezt eldöntötték helyettem. Szinte már a városba félve megyek be mert tuti problemazik vmelyik ősöm. Sajnos itthon vagyok egyetem 2.eveben online oktatás van, a koliba semmi esélyem visszamenni pedig már lassan megőrülök attol h itthon állandóan ez a covid téma megy. Munkát is néztem pedig h visszamehessek a kollégiumba Debrecenbe, csak sajnos a legtöbb helyen min heti 3-4 napot elvárnak és ilyen órarend mellett nem tudom csinálni

2021. ápr. 19. 21:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Otthon vagyok, sulizok.
2021. ápr. 20. 09:28
 12/13 A kérdező kommentje:
Munkát majd jövőre tudok vállalni amikor nem lesznek reggeltol este 6ig, fel 7ig oraim
2021. ápr. 20. 09:29
 13/13 Tepfal ***** válasza:
#6: Azért mert a saját családomban 2x is átéltem, hogy így van. 30 éves rokonom halt bele, mert nem gondolta, hogy a szüleitől elkaphatja, illetve ha el is kapja, nem lesz semmi baja. Belehalt egy hónap múlva. Ismerek olyat is, akinél nem így volt, de miért kockáztassak, amikor megtehetem, hogy nem vállalok kockázatot, vagy kevesebbet? Nyilván az élet nem állt meg, dolgozni, iskolába járni kell, ha máshogy nem lehet megoldani, de szerintem az, hogy ne járj bulizni meg szórakozni, amikor most halt meg a rokonod ebben a fertőző betegségben, az nem egy óriási kérés.
2021. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!