Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan tiltottak el a szüleim...

Jogosan tiltottak el a szüleim néhány dologtol?

Figyelt kérdés
Meghalt a keresztanyam covidban és a szüleim teljesen beparaztak. Azt mondtak h ameg a 2.oltast meg nem kapom egyatalan nem utazhatok meg a bulikrol is lemondhatok. Igazuk van egy bizonyos szinten csak az zavar h 21 éves vagyok és ezt eldöntötték helyettem. Szinte már a városba félve megyek be mert tuti problemazik vmelyik ősöm. Sajnos itthon vagyok egyetem 2.eveben online oktatás van, a koliba semmi esélyem visszamenni pedig már lassan megőrülök attol h itthon állandóan ez a covid téma megy. Munkát is néztem pedig h visszamehessek a kollégiumba Debrecenbe, csak sajnos a legtöbb helyen min heti 3-4 napot elvárnak és ilyen órarend mellett nem tudom csinálni

2021. ápr. 19. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen jogos.
2021. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem mintha nagyon lehetne bulizni menni meg utazgatni
2021. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Nem jogos.


Felnőtt ember vagy. Állj ki magádért.


Részvétem Keresztanyukád miatt. Eleve beteg volt már? Kapott már oltást? Ha igen, oltás előtt milyen volt az állapota?

2021. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is jogos, ez a Covid tényleg elég durva, nem egy 20 körüli egészséges fiatal halt már bele ebbe. Max ha zavar, hogy mindig arról beszélnek, kérd meg őket, hogy ne előtted diskuráljanak erről vagy válts te témát
2021. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ha megkérem őket megy a veszekedés.:) Nem egy ilyen eset volt mar
2021. ápr. 19. 21:45
 6/13 Tepfal ***** válasza:
69%
#3: Nincs igazad, hiszen a kérdező együtt él a szüleivel, így ha ő megfertőződik, azzal a szüleit is veszélybe sodorja. Más lenne a helyzet, ha egyedül élne, akkor valóban azt csinálna, amit akar, a szülei meg nem találkoznak vele, ha ők félnek a fertőzéstől. Szerintem az alapvető, hogy egy ilyen helyzetben a lakótársak ezt megbeszélik és tekintettel vannak a másikra. Ez persze a szülőkre is igaz, nekik is megbeszélni kellett volna ezt a helyzetet, hiszen felnőtt emberekről van szó. Végső soron viszont azt gondolom, hogy az ő akaratukat kell mérvadónak tekinteni, hiszen az ő lakásuk.
2021. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük végül. És megegyeztünk.
2021. ápr. 19. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

Miért hiszitek azt, hogy aki egy családon belül megkapja, akkor miatta mindenki, aki körülötte van, az is megbetegszik? Több olyan embert is ismerek, akinek lettek kisebb tünetei, de akikkel együtt él, semmi bajuk sincs.


Ne legyetek már ennyire pánikolósak és besz.ariak.

2021. ápr. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok panikolos.
2021. ápr. 20. 06:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Dolgozni azért elengednek??
2021. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!