Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nevet adjunk a kislányu...

Milyen nevet adjunk a kislányunknak? Esetleg tudtok még menő modern női neveket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 01:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Te atya ég,bocsi de mikor megláttam a kérdést elkezdtem olvasni de az elsonel rögtön ellapoztam
2021. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Ezek nem meno nevek hanem cigányosak
2021. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
43%
Borzalmasak:de ha választani kellene a "Mediszon" Ami Madison amúgy
2021. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Micimacko67 ***** válasza:
90%

Kérdező, ha nem poénnak szántad a kérdésedet, akkor azért a következő dolgon gondolkodj el egy kicsit! De csak akkor ha nem lesz túl megerőltető neked...

A nevet te adod a gyermekednek, de a gyerekednek kell viselnie és együtt élnie vele...neki kell az esetleges óvodai/iskolai csúfolódásokat, beszólásokat eltűrnie! Szeretnéd kitenni ennek a gyerekedet?

2021. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha cigány vagy, akkor bármelyiket adhatod, sőt lehetőleg kettőt! Mondjuk az elég menő szerintem, hogy Kalányos Szinszeriti Blánkászuárezke 😎
2021. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekkel szúrsz ki, aki később felnőtt lesz és hát tuti körbefogják röhögni vagy legalább is össze fognak súgni a nevén. Amúgy ez tipik cigányos vonal, hogy az aktuálisan futó külföldi sorozatokból használnak nevet, így magyarosítva meg a szőr feláll a hátamon tőle.

Ami különlegesebb és használható: Mercédesz, Blanka, Panka, Zea, Zoé, Zara, Lilien, Dorka, Elza, Eleonóra

2021. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy csúfolják persze, de addig még sok időm lesz úgyis átgondolni. Csak példákat hoztam fel. De sokat gondolkodok hogy egyedi név kell és modern, hogy majd ne hívjanak úgy sok kislányt az oviban, suliban. Hanem az csak az ő neve legyen, és ezeket jól lehet becézgetni is, hogy Hermi, Peni, Deni, Szini, Kimi.

De persze ezek úgyis csak példák, mert még majd gondolkozni fogok rajta. Mercédesz is tetszik igen, de most az nagyon gyakori név.

Az hogy roma vagy nem miért számít most? Nekem csak az a lényeg, hogy ilyen ósdi vénasszonyos neve ne legyen, hogy Anna, Róza, Ilonka, Erzsébet, Mária stb, mert haladunk a korral. 20 év múlva már egy Erzsébetet biztos inkább röhögnek ki, mint egy Hermit, vagy Penelopét higgyétek el.

2021. ápr. 21. 09:33
 18/30 anonim ***** válasza:
74%
Dikk
2021. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%

Abban igazad van, kérdező, hogy nem kell Erzsébet nevet adni a gyereknek, de ha nem éppen a 2020-2021-es trend szerint adsz a gyerekednek nevet, (amiből egyébként elég kevés szép név van) hanem pár évvel előbbit keresel neki, sokkal szebb neveket találsz! Nem kell csak a trend miatt ilyen nevet választani (kivéve ha valóban tetszik, bár nem hiszem), ez a te döntésed. Ha ilyen nevet szeretnél adni neki, adjál, de ne csodálkozz ha majd mások furán néznek rád! Ahogy a #16 is írta ott is vannak szép új nevek (pl. Blanka, Eszter, Emma, Zoé)

Ezenkívül szívesebben állnak szóba egy szép nevű gyerekkel, nem mint egy Penelopéval vagy Kimberlivel. De a te döntésed, hogy szép jövőt teremts a gyermekednek! Ezen gondolkozz el.


Ui: A nevek alapján amiket kiraktál szavazásban, látszik, hogy nem kedveled a gyakori neveket, amivel nincs is baj, sőt jó is! Adj olyat neki ami tetszik neked, ne pedig a buta nevek trendjét kövesd! Esetleg megkérdezheted a rokonaidat, ismerőseidet milyen neveket ajánlanának!


Sok sikert a névválasztáshoz!

2021. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogják kacagni az Erzsébeteket, mert az egy szép név. A Penit, amiről az a kis értékű fizetőeszköz vagy a penicillin jut eszükbe, azt lehet hogy igen. Hermi lehet Hermina is, Deni lehet Daniella, Szini lehet Szimonetta, és máris jobban hangzanak. Miért kell idióta telenovella/film neveken egyátalán elgondolkodni? Jobb ha nekünk hiszel, mikor itt mindenki más szerint gázosak ezek a nevek.
2021. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!