Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minden hülyesége...

Mit tegyek ha minden hülyeségen izgulok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy problémám amvel már évek óta próbálok kezdeni valamit. Képes vagyok nagyon hülyeségeken izgulni. Pl.: felelés előtt, felmérők előtt, ha találkozok ismerősökkel, hogy mit fogok mondani, randi előtt, mielőtt megyek orvoshoz, stb stb. Néha annyira, hogy remegek is, ilyen szorongós érzés fog el. Pedig nem az az ember vagyok akit annyira érdekelne, hogy milyen jegyet kap. Valószinűleg az emberek miatt van. De valamit muszály csinálnom vele, és nem tudom, hogy mit. Volt már valaki hasonló helyzetbe? Mit tanácsoltok?

2021. ápr. 21. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg a stresszt kezelni. Rengeteg könyv, hanganyag, youtube-os videó van, ami segíteni fog neked.
2021. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
VEdd be a lesz.rom tablettát. :)))
2021. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanilyen voltam de ahogy egyre idősebb lettem fokozatosan elmúlt. Én ezen kívül hajlamos voltam azt gondolni, hogy mindenki jól csinálja dolgokat csak én nem.
2021. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!