Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz álmokat hogyan lehet...

Rossz álmokat hogyan lehet elkerülni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet álmodok rosszat, egyertelműen a félelem adja a történeteiket is, pl. számomra nagyon fontos személy elvesztése, COVID (veszélyes lehet rám nézve). Nemsokára érettségi, bár nem érzem közvetlenül, de biztos van bennem emiatt is stressz.

Viszont valahogy szeretném elkerülni az ilyen álmokat, sokszor nem tudok visszaaludni ilyenkor.

Van valakinek ötlete, bevált módszere, hogyan kerülhetném el a rossz álmokat?



2021. ápr. 22. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

sport,vitaminok,egészséges kaják

este már nem szabad nehezet enni,én ha este eszek pörköltet vagy valami masszívabb cuccot akkor szokott előfordulni

2021. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A teli hassal alvás és az alvás közbeni fokozott emésztés könnyen okozhatja. Egy másik ok lehet a stressz. Sport, helyes táplálkozás, egészséges alvási körülmények kialakítása segíthet. Próbálj meg valakivel beszélni azokról a dolgokról, amik stresszelnek és talán az is enyhül majd :)
2021. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Tudatos álmodás. Simán felkelsz vagy csak megváltoztatod az álmod. Vagy ennyit sem teszel, mert tudod hogy nem valós, így végignézed.


Egyébként próbálj pozitívabb lenni, ha boldogabb vagy, akkor jobbak lesznek az álmaid is. Ehhez keress hobbit.

2021. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Közel minden nap sportolok, viszonylag normálisan étkezem, szerintem az egészséges alvashoz való feltételek is biztosítottak (sötét, csend, kényelmes ágy, egyedül vagyok, zárt ajtó, biztonságérzet a lakáson belül, ill. kb. másfél órával lefekvés előtt már kékfényszűrő a telefonon).

#3 az első részben leírtakat ilyenkor nem tudom megváltoztatni. Meg amúgy alapvetően boldog vagyok, vannak barátaim, jó kapcsolataim, nem érzem magam egyedül, vannak céljaim stb stb. Szóval nem hiszem hogy ezzel lenne gond, de ha más erre téved esetleg, jó hogy leírtad :)

Ami új volt most, hogy a nehéz esti vacsoráktól is lehet, így visszagondolva, az utóbbi két napban pont ez volt, mert megcsúszott az étkezés külső tényezők miatt.

Köszi a segítséget! Ment a zöld kéz!

2021. ápr. 22. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy sajnos. Ez városi legenda.
2021. ápr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!