Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus elkapását...

A koronavírus elkapását képtelenség elkerülni? Előbb-utóbb mindenki elkapja?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlen kapja el mindenki. Én pl. nem emlékszem, hogy valaha lettem volna influenzás. Vagy ha voltam is, az elmúlt években biztos nem. Pedig az aztán tényleg járvány, nem mint ez...
2020. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Minimalizálni lehet a kockázatát, ha emberek közt mindig normális maszkot és gumikesztyűt hordasz, valamint figyelsz a rendszeres fertőtlenítésre, valamint ezek nélkül nem találkozol senkivel
2020. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Pár hónapig kéne még kibírni, jövő év elején itt a vakcina.
2020. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindenki kapja majd el, főleg, ha betartja a védekezés szabályait

A pestist és a spanyol náthát sem kapta el mindenki. Akaratunk ellenére is megfertőződhetünk, ha szerencsétlenül járunk.

2020. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem... Jövő év elején itt a vakcina xddd adasd csak be magadnak hármas...xddd komolyan hihetetlen hogy az információ korában még vannak akik elhiszik hogy értük történik bármi is...
2020. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem még nem kapott el és nem is fog
2020. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!