Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A jófogásos futár nem hozza...

A jófogásos futár nem hozza el nekem a biciklit amit egy embertől akarok megvenni mert túl nagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Méregettem nézegettem! Ha ütközésig lenyomjuk a kormány t ész ülést vagy leszerelve gyorskötözővel hozzá rögzítjük a vázhoz meg van a méret!

2021. ápr. 22. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Küldemény futárnak még sosem adtam jattot! :O


Azt sem tudtam, hogy ez is "szokás"


Amúgy meg akkor mire fel fizetek 1000 ft-ot? (ez egy átlag szállításiköltség)

2021. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan formában szokás, hogy a visszajárót (aprót) nem kéred vissza.

A szállítási költség nem a futár bére, hanem a cég profitja, amiből a kocsik fenntartását, üzemanyagot, adókat, járulékokat, munkabéreket finanszírozzák.

2021. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez szívás mindig előreutalva fizettem a csomagot, vagy bankkártyával.
2021. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10-es nem kell a mis-másolás! Itthon csak Coop-os boltba járok bár hol is vagyok az országban és mindenhol,oda figyelve,rám figyelve tudok vásárolni .

Nem kell a rizsa arról hogy menyit keresnek !

Kedvesség,odafigyelés,segítőkészség,segítség nem kerül pénzbe !

2021. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem mismás, nem is arra vágyok, hogy valaki megsajnálja a futárokat, csak megemlítettem érdekességképp.


Igen, engem is úgy neveltek, hogy legyek mindenkivel kedves, megértő és empatikus, de azért remélem te sem olyan naiv álomvilágban élsz, amiben minden egyes ember ilyen.


Sőt, most akkor visszarúghatnék azzal, hogy a Kóposboltban is találkoztam nagyon bunkó eladóval vagy pénztárossal.


Sajnos minden szektorban előfordulnak ilyen emberek, de ettől még nem húzom le a Coop-ot, hogy szar.

2021. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Magyar Posta simán elhozza. Évekig foglalkoztunk kerékpárokkal, és mindig a postával küldtük, másnapra ott volt, 2 éve még 2400 ft volt a szállítás díja.
2021. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!