Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki egyetemre jár és...

Ha valaki egyetemre jár és elkerül gyakorlatra valami céghez pl. szakmai gyakorlat keretében, akkor ez furcsa viselkedés tőle a gyakorlati helyen?

Figyelt kérdés
Hogy mindig azt várja, hogy mások adjanak neki munkát, kérjék a segítségét, megmondják neki mit csináljon most éppen, és nem látja magától a munkát, nem kezd el magától ott dolgozgatni, csak amikor szólnak neki és adnak neki valami feladatot meg mondják neki hogy csináld meg ezt meg azt. Magától teljesen el van veszve, hogy most akkor mit is kéne csinálnia pontosan. Ez furcsa viselkedés egy gyakorlati helyen?
2021. ápr. 23. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlati idő a szakmai tapasztalat megszerzése meleltt önállóságra is kellene, hogy tanítson. Az elején természetes, hogy a gyakornok nem tudja, hogy mit kell csinálni és várja, hogy mindig megmondják neki, de pár hét alatt azért bele lehet jönni. Sőt, a cég el is várja, hogy a gyakornok egy idő után önálló munkavégzésre képes legyen. Gyakornokokkal dolgoztam, és magam is voltam gyakornok, tehát tudom, miről beszélek.
2021. ápr. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!