Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyre nyomasztó...

Mit tegyek, ha egyre nyomasztóbban érzem magam itthon a velem együtt élők koronavírussal kapcsolatos viselkedése miatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vírustagadó meg ilyenek, nagyjából középúton vagyok aközött akik nem veszik komolyan meg akik totál be vannak pánikolva miatta, komolyan veszem, de nem akarok állandóan ezzel foglalkozni meg ezen pánikolni folyamatosan. Viszont itthon nagyon nyomasztó a légkör, máskor is, de most emiatt a helyzet miatt végképp. A többiek állandóan ezzel a vírussal foglalkoznak, a tv-ben 99%-ban csak híradót néznek, állandóan a járvány témáról beszélnek, az egyik köhög egy kicsit aztán már jön egyből hogy mi van ha korona. Most mióta eldurvult a járványhelyzet, nagyon elviselhetetlen a viselkedésük.

Van egy férőhelyem az egyetem kollégiumában ahova járok mert papíron gyakorlatra járok, amúgy meg nem kell bemennem a gyakorlati helyre. Lenne értelme kicsit kimozdulni ebből a közegből, oda a nyugiba, úgysincsenek bent sokan? Csak hát elég unalmas, mert nincs mit csinálni, de ami itthon megy azt meg sokáig nem bírom. Mozduljak ki innen, vagy mit tegyek?


2021. márc. 7. 15:43
 1/3 alletta ***** válasza:
100%

mindenképp mozdulj ki otthonról. séták, túrák stb.

koleszba is jobb visszaköltözni, mint állandóan ebben a nyomott légkörben lenni.

én is hallgatok híreket, tájékozott vagyok, ahogy családom is, de nem rugózunk ezen egész nap. be is b*-na!

2021. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha kolleszba kb egyedül vagy a szobában, akkor azt csinálsz amit akarsz, a baj csak hogy a kajád és egyéb igényeidet mennyire tudod kielégíteni, amúgy kirándulni sétálni lehet nyugodtan :)
2021. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nincs mit csinálni? Te döntöd el, hogy mit csinálsz egész nap.
2021. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!