Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire megijedni,...

Miért kell ennyire megijedni, ha valakinek kigyullad a ruhája?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátomtól örököltem egy autót. Autóversenyző vagyok, és egy gyűjtő a tagok közt osztotta szét az autóit. Szóval elég régi kocsikról van szó, konkrétan egy 40 éves roncs 911-es. Ami fröcsögi a benzint a karbiból.

Hát a mai nap szerelgettem kicsit, és szokás szerint kifújt a porlasztó, rá a ruhámra. nem érdekelt, folytattam. hozzáértem az ujjával egy forró részhez és azonnal belobbant a benzin.


Forró volt, de azonnal kigomboltam és levettem, ledobtam az utcán. A házból sikítva rohantak ki, hogy úristen mi történt. Mint a filmekben.


A szomszédok meg ettől iejdtek meg, hogy mi ez a nagy sikítozás. Elég kínos volt nekem, ez egész utca bámult. Jézusom, hát meggyulladt a ruhám, nem kell elhinni ami a filmekben van. A ruha ég, nem én. Le kell venni.


2021. ápr. 24. 00:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

"Egy nagyon jó barátomtól örököltem egy autót. Autóversenyző vagyok, és egy gyűjtő a tagok közt osztotta szét az autóit. Szóval elég régi kocsikról van szó, konkrétan egy 40 éves roncs 911-es."

Ezt csak zért írom, hogy ne kössön bele senki miért van nekem ilyen 17 évesen. :)

2021. ápr. 24. 00:00
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Leszar0m.
2021. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Gáz vagy menő gyerek,17 évesen autóversenyző úr.Mesélj még magadról,biztos könnyen megy.Idiot...
2021. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
75%
Férjemnek volt szomszédja járt ugyanígy. Erősen hívő család. Egy nap szerelgette az autóját és valami okból begyulladt. Őt hagyták égni. Álltak mellette, és a felesége nézte. Azt mondta az Úr akarta így. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A bácsika elhunyt. 😐😐
2021. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mai első kamu sztorink. De annyira sötét vagy, hogy azt sem tudod, egy 40 éves 911 többet ér mint az új :) Verd ki, és menj aludni :)
2021. ápr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Ja, a 17 éves versenyző, aki a panel előtt gyújtja fel magát egy örökölt Porsche-val :D
2021. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ahogy más focizik én gokartozom. 12 éves korom óta, ugyanis az a korhatár.

panelban meg életemben nem laktam és nem is szeretnék.

2021. ápr. 24. 13:14
 9/11 anonim válasza:

1. 5 év gokart után nem leszel profi

2. Azért a versenyautó (az igazi) az teljesen más...

2021. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, hogy gokartozol... Azt még jóindulattal sem lehet autóversenyzőnek mondani :D

Mellesleg az igazi autóversenyzők négyéves korukban kezdik a gokartot, mert az az előszobája. Egy gokartos gyerek nem autóversenyző, de még lehet belőle ha van erős hátszele.

2021. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!