Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ujjon lévő tetoválás mennyire...

Ujjon lévő tetoválás mennyire hátrány?

Figyelt kérdés

vagy mennyire nem az?

Jogon tanulok ez a 3. évem. Engem személy szerint nem igazán foglalkoztat, hogy most lehet e tetoválásom emiatt vagy sem. Van már pár.

Hozzá kell tennem, hogy nem óriási egész testes full kitöltött tetoválásokról szó. nagyon mininal. két szó, egy jel, egy levendula.

szóval ujjalon lévő tetoválás mennyire hátrány, zavaró?


2021. ápr. 24. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha Konzervatív Julianna szeretne felkérni téged a valopereben, neki zavaró lenne, neked pedig hátrány, hiszen nem kérne fel. Ha Menő Manó szeretné ugyanezt, őt nem zavarná, semmi hátrányod nem lenne.


Az átlag embert szerintem nem zavarják a tetoválások, ha nem arcon van vagy nem valami durva mű

2021. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Normális embereket nem zavarnak a normális tetoválások. Amúgyis csak az ostobák pattognak mindenhol, ha tetoválást látnak.
2021. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1-es írja.

Az ujjadon ugyanolyan nehéz elrejteni adott esetben, mint az arcodon.


" Engem személy szerint nem igazán foglalkoztat, hogy most lehet e tetoválásom emiatt vagy sem."

De ha téged nem ez nem érdekel, akkor a kérdés totál felesleges!

2021. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Még a yakuza is figyel rá hogy csukló alá és nyakra nem tetováltatnak.
2021. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a mai világban már egy pici motívum miatt nem érhet akkora hátrány.
2021. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!