Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ügyvédnek hátrány a csukló...

Ügyvédnek hátrány a csukló tetovalás?

Figyelt kérdés
Jogi karra felvetelizem de tetovalast is szeretnek tudom inkabb takarobb helyen kene lenni de mennyire nezik rossz szemmel ha ott van? Mert tobb helyre is szeretnek. Regi almom egy csuklo tetko.

2016. szept. 6. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Majd te is kitapasztalod a saját károdon.
2016. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Ügyvédként nem hiszem, hogy hátrány lesz. Főleg, amire te eljutsz addig, hogy ügyvéd leszel.

De egyetemen lehet hátrány. Ez persze iskolától függ. Mifelénk vannak olyan vaskalaposak, akik mintha az őskorból maradtak volna itt. Pl. nőket alapból utálják, mert hogy egy nő ne akarjon tanulni, maradjon otthon. Gondolhatod, hogy ők mennyire szeretik a tetkókat :)

És komolyabb karokon szoktak inkább ilyen oktatók lenni nagyobb számban.

2016. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Lebeszélnélek róla mindenképp. Ha jogot tanulsz, és el is tudod végezni, lehetne annyi eszed, hogy a tetováláson kívül máshogy is kifejezheted az egyéniségedet.

Tudom, hogy lassan már több embernek van tetoválása, mint ahánynak nincs, de bizonyos körökben még mindig elég furán hat. Én elfogadónak tartom magam, de mondjuk egy tetovált ügyvédet kapásból elég linknek tartanék, aki nem biztos, hogy a legmegbízhatóbb, legjobb választás az ügyem ellátására.

2016. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Én biztos nem mennék hozzád. De ez csak a magán választási lehetőségem alkalmazása.
2016. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Viselj,majd munka közben karórát.Akkor nem látszik..
2016. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
A mai felszínes világunkban sajnos a kinézet alapján ítélik meg az embereket és bizony lehetsz 2* jobb ügyvéd egy nem tetovált ügyvédnél, az ügyfelek 95%, hogy a nem tetováltat választja. Ha elég sikeres leszel és utána tetováltatsz, akkor már nem számít a tetoválás, mert lesz egy bejáratott ügyfélköröd, jó híred és akkor már védjegynek is tekinhető a tetoválásod, hiszen elterjed, hogy ez a tetkós ügyvéd jól csinálja a dolgát.
2016. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az sem baj, ha az egész hátad vagy mellkasod ki van varrva, mert nem látszik. Esetleg felkar. De csuklóra ne, mert szem előtt van, és nem tesz jó benyomást az üzleti életben ahol igen is számít a protokoll, a megjelenés.

Ráadásul főleg asztalnál, írás közben látnak a legtöbben, tehát nagyon látható.


Komolytalan benyomást ad... Hiába modern világban élünk, amikor én kisgyerek voltam csak a börtönviseltek vagy a kocsmatöltelékeken láttam ilyet, és nálam így rögzült.


Egy ismerősöm mesélte, aki üzletasszony, hogy nyaralás alatt a kisfia poénbòl matricát nyomott a karjára. Ő el is feledkezett róla, és a másnapi tárgyaláson levette a blézerét ahol látni lehetett.

Azt mondta, nem értette miért néznek rá furcsán és alapból máshogy kezdtek a nőhöz viszonyulni. Csak otthon öltözés közben esett le neki, hogy miért.

2016. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm akkor egy nem latható helyre csinálok.:)
2016. szept. 7. 06:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus lennèl, a tetkó plusz pontot jelentene nálam.

25N

2016. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tuman válasza:
Olyan helyen dolgozom,ahol nem lehet látható helyen tetoválás,felvételkor mondták is.Azóta lett tetkó,alkaron,látszik,de eddig semmi nem lett belőle.Látom minden főnök nézi,de senki se szólt érte.
2016. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!