Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert ebredtunk egy hatalmas...

Miert ebredtunk egy hatalmas viztocsaban a lepedon es takaron?

Figyelt kérdés
Kora hajnalban arra ebredtem, hogy ferjem felol ereztem, h mintha nedves lenne a lepedo. Megtapogattam es megszagoltam, de nem volt szaga abszolut. Gondoltam, kidolt a viz. Szoktunk felhozni asvanyvizet. Reggel meg, amikor felkeltunk, azt latom, hatalmas az a vizfolt, ferjem felol van az egesz. De rogton ment pisilni, s mennyisegebol, szinebol az kovetkezik, egesz ejjel nem pisilt. Nekem is kellett, s ugyanezt a kovetkeztetest vontam le. Viszont viz nem volt ferjem felol, csak nalam, es korulbelul emlekszem mennyi volt benne, s nem hianyzik belole, egy karnyujtasnyira itt van az ablakban, ahol este volt. Ha izzadas lenne, annak is nemikepp szaga lenne, nem? Azonkivul nem ekkora mennyiseg lenne. vkinek vmi otlete?
2021. ápr. 25. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha csak nincs felettetek leázva a lakás akkor nem nagyon van más magyarázat mint az izzadság.
2021. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Én jártam ott az éjjel és lepisáltalak titeket. Előtte mondjuk elég sokat ittam, szóval ezért lehet, hogy se színe, se bűze.

Ja, és elloptam egy bugyidat. Bocsi.

2021. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2., ezen jot rohogtem, foleg a bugyi lopason.

1. Hat, csak az lesz. Van egy matracvedonk, de sajnos nem vizallo igy a matracra atment. A feher matracvedo feher maradt, de a matrac sajna kicsit elszinezodott. A folt szelei fele haladva egyre sargabb lett, tehat tiszta viz nem lehetett. Olyan szine lett, mint a mar egy ideje hasznalt parnanak, ami eredetileg feher volt, csak az izzadsag, a kifolyt nyal (azt mondanam nem csorog a nyalam, de olvastam, h normalis es mindenkinek neha alvas kozben kicsorog). Probaltam szappanos vizzel, mosogatoszerrel es feheritovel atsurolni, egesz jol kijott.

2021. ápr. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!