Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire kezeltem furcsán ezt...

Mennyire kezeltem furcsán ezt a helyzetet egy egyetemi kollégiumban? Ahol most nincsenek bent túl sokan, csak akik gyakorlatra járnak jelenleg

Figyelt kérdés
Múlthéten egyik nap kullancsot találtam magamban amikor fürödtem odabent, és emiatt ráírtam pár ismerősömre messengeren, hogy most mit csináljak, mert én nem tudom kiszedni. És ráírtam egy fiatalabb kollégiumi dolgozóra is, hogy segítséget kérjek tőle, ő alapvetően a kollégiumi ügyeket intézi a hallgatóknak. Aztán lementem a portáshoz segítséget kérni ezügyben, de segítséget nem kaptam, így ügyeletre mentem és egy orvos szedte ki a kullancsot. De mennyire kezeltem furcsán ezt a helyzetet? Furcsa, hogy emiatt így ráírogattam másokra hogy most mit tegyek?
2021. ápr. 26. 04:47
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Annyiban furcsa h ha egyetemen vagy gyakszin alsó hangon tuti vagy 20 éves.


Nem hiszem h ne tudtad volna magadtól is h ki kellene szedni.

Idegeneket meg se kértem volna hiszen csak egy válasz van " szedd ki"


Ha magadtól nem merted kiszedni akkor ugye ott a kolis tanár vagy valaki de így maradt az orvos

2021. ápr. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Milyen kolis tanár? :D Egyetemen :DDDD
2021. ápr. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha random félig ismeretlenekre írogattál, akkor furán kezelted. Ha a barátaidra, akikkel amúgy is napi szinten beszéltek, akkor nem gondolom. A portást és a dolgozót nekem eszembe nem jutott volna keresni emiatt, egyből besétáltam volna az ügyeletre, ha már magamnak nem merem/tudom kiszedni.
2021. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!