Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ezt már sokan...

Tudom, hogy ezt már sokan megkérdezték, dee hátha vki kihagyott vmit :D Mit érdemes/szükséges magammal vinnem egy kollégiumba? (középsulis kollégium) 15l

Figyelt kérdés

+az ilyen kollégiumokban vannak zárható szekrények?

+ kb milyen egy középsulis kollégiumi szoba? képet ha tud vki küldjön (tudom, hogy mindegyik sulinál más, de azért küldjetek, kíváncsi vagyok)



2016. jan. 17. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt vidd amire neked szükséged van.

Vannak szekrények.

google képkereső -> kollégiumi szoba -> láthatod hogy néznek ki.

2016. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindent nem sorolok fel, a mindennapos használati tárgyaid (ruha, pipere, tanszerek) valószínű eszedbe jutnak, de akad pár kevésbé mindennapos dolog, ami jól jön. Ilyen szükség esetén, emergency csomag. Ragtapasz, gyógyszerek (fejfájás, hasmenés, stb. ellen), tű, cérna, kés, ne adj isten csavarhúzó. Murphy-nek igaza van, ami elromolhat, el is romlik. Illetve megbetegszik, megsérül, elszakad. Gondolj ezekre is!
2016. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hááát :) samponok,tisztálkodási eszközök,lekvárok,vagy nem romlandó kaja.Hütőbe mindig csak táskával tedjél be valami. nálunk van 4 éjjeliszekrény 4 normális szekrény meg az ágy felett ilyen könyvtartó- Ha szerencsétek van akkor tudtok piát is tárolni az ágy alat.Képet meg nem küldök mivel mindenki alszik még :D
2016. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!