Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet gond az hosszab...

Mennyire lehet gond az hosszabb távon, ha egy fiatalnak (mondjuk egy olyan 18-25 év körüli embernek) kimaradnak az életéből az olyan dolgok, mint bulizás, csajozás, ismerkedés, a szerelem, a szex...stb?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem nagyon én kb 19-27 éves koromig voltam "aktív" minden szinten, most van az hogy se buli,csaj,szex...elég kellemetlen 29 éves vagyok, de én nem is nagyon akarom már az ilyesmit a csalódások miatt,de lehet ellene tenni ha akarsz ismerkedj, nem nehéz össze szedni egy csajt amúgy stb.
2021. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmi. Később is megtalálhatja a párját, nem kell ahhoz csomó csajjal/pasival járni, bulizni.
2021. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Később is tudod jól érezni magad.

40 évesen ugyanúgy el tudsz menni sörözni, táncolni, tudsz egyéjszakás kalandokat kezdeményezni, férfiként fiatalabb csajokkal is.

Csak mások lesznek az igényeid, nem is fogod bánni, hogy nem reggel 6-ig tart a buli.

2021. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És ha találsz egy párt magadnak, akivel jól kijöttök, akkor nem fog hiányozni a csajozás sem.
2021. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy még semmiről sem késett le, de magától semmi sem fog történni, így ha ilyen élményeket szeretne, azért tennie is kell.
2021. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, de ha pl a gykt vesszük alapul, akkor rengeteg magányos-mentálisan sérült ember van akire rá illik a fenti leírás.


Van akinek már előtte is volt valami mentális baja (pl szociális fóbia) és ezért maradtak ki a dolgok, de van aki közben lett "beteg".


De mint ahogy a többiek írták fent, ha problémát is jelent, attól még be lehet pótolni később!

2021. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Ebben nincs semmi gond. Örülj neki, hogy ilyen vagy.
2021. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kimaradt. Semennyire nem érzem gondnak és bepótolni se akarom.
2021. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem 18-25 év között van értelme ezeket elkezdeni, korábban szerintem kicsit mókás inkább - elmegyek bulizni ha anyu elenged, meghívom a csajt moziba ha apu ad rá pénzt, stb, ebben semmi pótolhatatlan nincs. :)
2021. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Ne aggódj! 66 évesen még megy! :)
2021. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!