Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz róla? Azt...

Mit gondolsz róla? Azt hallottam,hogy aki nem oltja be magát Covid ellen az buta ember.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 12:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen kérdésekkel csak vitát fogsz szítani.


De hogy válaszoljak is a kérdésre: nem feltétlenül buta. Függ attól, hogy mi az oka amiért nem akarja beoltatni magát.

2021. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne hülye? Mert nem akarja? Gratulálok annak aki ezt mondta neked. 🙄👏Mindenki azt csinál a saját testével amit akar.
2021. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
49%

A buta az,aki úgy nevez másokat hlyének,hogy beoltatta magát és erre fel ő most hősnek érzi magát.

Aki beoltatja magát az nem feltétlen hlye,bár én személyesen tájékozatlannak nevezném.

Hiába,pénz,félelem,megvezethető birkák akik rikácsolnak itt,hogy OLTASD BE MAGAD MER MEGHALSZ ÉS MÁSOKRA VIGYÁZOL EZZEL TE ÁLLAT és még azt gondolják,hogy ők helyettünk dönthetnek. Ezt persze nem emelik ki,hogy helyettünk akarják eldönteni hogy beadatjuk-e vagy sem mikor azt mondják hogy ők a normálisak. És mellesleg ez törvénybe ütközik,tehát nem lehetne az hogy diszkriminálnak bárhogyan mert nem beoltott valaki. Ha moralitás és tájékozódás nem elég nekik,akkor a törvény reméljük igen. De nem,mert egyből ugatnak hogy ti rtardáltak ez nem is így van. Le merem fogadni hogy sokat forgatják a könyveket...

2021. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
29%
#2 kivéve ha ezzel veszélyezteti mások testi épségét, ami jelen helyzetben abszolút igaz. Ezt az oltást is kötelezővé kell tenni, mert az ostobáknak nem szabad mozgásteret hagyni egy tudományos/szakpolitikai kérdésben.
2021. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek ne uszítsd egymásnak a válaszadókat, látod, hogy így is nagy a feszültség.
2021. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki csak saját egészségéért felelős, a másikért nem. Csak azok élnek az érzelmi manipulációval ( oltással/maszkkal a másikat védés..😅😒🤔), akik eddig semmit nem tettek saját testi és lelki egészségükért, és most be vannak nagyon sz..rva. A
2021. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
59%

Én pl. azért nem oltatnám be magamat (még), mert nem vagyok benne biztos, hogy az oltás, amit kapok, az 100%-os védettséget nyújt, és ezt azt hiszem Cecília el is mondta, hogy nem mindegyik vakcina ad ugyanakkor védelmet. Annak meg számomra nincs értelme, hogy 3 havonta oltsam magam, vagy fél évente, és erre menjenek el a szabadnapjaim. De ha jól olvastam, már hoztak be ide is egydózisú vakcinát, azt beadatnám magamnak.


Viszont az életünk csak akkor kerülhet normális kerékvágásba, ha mindenki beoltatja magát. És nem utolsó sorban mások életét is veszélyeztetheted, ha teszem fel hordozó vagy, tüneteid nincsenek, de egy 70 éves, cukorbeteg és egyéb betegségekkel küzdő öregembernek átadod, akit már lehet jobban megvisel.


Én úgy gondolom, hogy előbb-utóbb úgy is kötelezővé fogják tenni a COVID elleni oltást, ha az ember saját akaratából nem oltatja be magát.

2021. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
30%
#6 jelen esetben ez nem igaz. A legnagyobb para a további mutaciok kifejlodese, amire hatalmas az esely egy tarsadalomban ahol pl csak a 60% van beoltva. Ergo aki nem oltatja magát, az másokat sodor veszélybe rövid és hosszútávon is.
2021. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
91%

Azt hallottam, hogy aki beoltatja magát, az hülye/buta ember.

Azt is hallottam, hogy aki nem oltatja be magát, az hülye/buta ember.


Na most mit csináljak? :D :D :D

2021. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb esetben az oltáspárti emberek magyarázzák a miértet.

Észrevettétek?

2021. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!