Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki elismeri a gyengeségeit, tudomásul veszi őket, de nem használja kifogásként?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok, aki ilyeneket mond magáról, hogy " túl jószívű vagyok" meg "nem tudok kikapcsolni".

Hanem, aki a társadalmi megítélés szerint valami súlyos hibával él együtt és be meri ismerni, legalább magának, bizalmasának.

Pl. "irigy", "energiavámpír", "mártír", "beképzelt" stb.

Ismersz ilyet, vagy talán épp te, szembe tudsz nézni ezzel, lemered írni egy anonim fórumon? Csak kíváncsi vagyok, mert a neten mindenki oly tökéletes, szívesen látnám néhány tökéletlen ember válaszát.


2021. ápr. 24. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Én igen, be merem vallani a hibáimat, irl is:D
2021. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is van, rengeteg :) de hát ezt dobta a gép xD

Lusta, döntèskèptelen, antiszoc, nehezen oldódó, makacs... Ilyenek :D

2021. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Igen! :D
2021. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeted hibám volt, amiket felismertem és tudatosan igyekeztem ezeket megszüntetni.

Pl. Gyerekként loptam.

Fiatal felnőttként kavartam a szart, visszaéltem mások bizalmával, tehát mondhatni, hogy kétszínű is voltam.

Más most nem jut eszembe, de ezek is elég súlyos dolgok.

Igencsak érett felnőtt vagyok, nem kavarom a trutyit, mindenkinek a rám bízott titkát őrzöm mint a sír, kétszínű sem vagyok, mert már nem akarok senkinek erőn felül megfelelni.

Ami egy teljesen új rossz szokásom az a lustaság.

Egyre lustább vagyok, amihez nincs kedvem, azt halogatom és tolom magam előtt, míg a muszáj rá nem visz. Ez azelőtt nem volt.

2021. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen magamat nem állítom azzal, hogy nem bennem van a hiba, hiszen ahhoz, hogy a hibámat leplezzem, esetleg megváltoztassam, ne legyen belőle hátrányom, ahhoz tudnom kell, hogy létezik, és milyen a természete. Ez a saját érdekem. Mások előtt viszont van amikor, hát nem is az, hogy kifogásként, de figyelmeztetésként használom, hogy ez meg az a hibám van, lehet valami sértő lesz belőle, amit nem akartam, hogy az legyen. Ezzel felhívom a figyelmet, és én is figyelek rá.
2021. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Igen. Sokan mondják rám, hogy energiavámpír vagyok... Én tudod, nem direkt csinálom, nem akaratosan. Viszont, igen. Többször észreveszem, hogy miután velem vannak az emberek, barátaim, családtagok, sokkal kimerültebbek. Konkrétan fáradtak lesznek és frusztráltak. Időbe telt míg beismertem magamnak, de igen... "energiavámpír" vagyok. Hogyan javíthatnék ezen? Mit csináljak szerintetek? Bármilyen hasznos tanácsot örömmel fogadok!
2021. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Én pl. önző vagyok és ezt tudom is. Régen irigy is voltam de azt a szüleim nevelték belém és idővel kineveltem magamból. Van még jó pár rossz tulajdonságom, alapvetően egy nehezen elviselhető embernek tartom magam és ezt nem is titkolom.
2021. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én borzalmas vagyok.

Nemrég eszméltem rá, hogy nőként bántalmazó voltam egy kapcsolatban. Nem verés. De elég durva dolgok.

Mellete mindig az van bennem, hogy engem sokat bántottak/bántanak, mivel egyszerűen az emberek nem értik a magamnak valóságomat, a fejemet, meg nem tudom. De ez nem menthet fel.

Van más hibám is, elég sok.

2021. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mellette na
2021. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes. Belőlem pl hiányzik az össze hiba. :-))
2021. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!