Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerültél már nagyon ciki...

Kerültél már nagyon ciki (utólag vicces) szituációba, amit így névtelenül szívesen megosztanál?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem csak névtelenül. Rengeteg ilyen van sajnos. Az egyik, hogy amikor kb harmadik osztályos voltam általánosban, biológia órán elmeséltem az egész osztály előtt egy történetet, aminek tulajdonképpen annyi a lényege, hogy pár évesen felállt a nemiszervem, és én nem tudtam mit csináljak vele. Nem tudom miért, akkor úgy éreztem, hogy ez amúgy egy tök normális sztori, és simán elmesélhetem
2021. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondolom mekkora sikered volt :D :D


Szívesen hallgatnék még, ha van több is :)

2021. ápr. 27. 18:53
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Vagy tíz éve, kiscsikó koromban beszélgettem (MSN-eztem, bakker) egy sráccal és tökre örültem neki és be akartam másolni a barátnőmnek a beszélgetést, de véletlen a fiúnak másoltam be és utána nem írt többé :D :D :D
2021. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer leírtam itt, de annyira ciki, hogy névtelenül simán bevállalom. :D


Munka után mentem haza télen, de már nagyon rosszul voltam, belázasodtam, fájt a torkom és nagyon fáradt voltam.

A férjem mondta, hogy kijön elém a metró végállomásához, hogy ne kelljen hazabuszoznom. Még beugrottam előtte pár apróságért a boltba. Hívott egy barátunk hogy hogy vagyunk és vele beszélgettem.


Ahol megbeszéltük hogy találkozunk, állt egy ugyanolyan autó, én meg odaálltam mellé mert hallottam, hogy ő is beszél valakivel a kihangosítón.

Elkezdtem rúgdosni a gumit mert laposnak ítéltem, nekitámaszkodtam az autónak, aztán papírzsepivel törölgettem a tükröt.


Hallottam, hogy az illető elköszönt a kihangosítón, ezért én is elköszöntem, majd kinyitottam a kocsiajtót, behuppantam és valami olyasmit mondtam, hogy "bszki, mennyien voltak a rohadt boltban!"

És amikor oldalra néztem, egy vadidegen pasi ült mellettem és nagyon röhögött. Én elnézést kértem és kipattantam a kocsiból, majd elszaladtam.


Azt hittem elsüllyedek szégyenemben... nem nagyon újságoltam el senkinek, mert azóta is ég a pofám ha eszembe jut.

2021. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, pedig ez rohadt jópofa...
2021. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem kiütöttem magam a lépcsőházi bejárati ajtóval, és közönségem is volt. Pontosabban egy valaki, de milyen valaki..

A lényeg, hogy felújítás miatt hozzánk csengettek be, hogy nyissuk ki a hátsó ajtót, mert a lépcsőházban szeretnék tárolni a megmaradt festéket. Én nyitottam ajtót és egy nagyon szép szemű srác, kicsit zavarban, kérte ugye a hátsóajtó nyitását. Nekem meg sikerült attól zavarba jönnöm, hogy ő zavarban volt és elengedtem a bejárati ajtót. Ő messzebb állt tőle és a lépcsőházban, én meg okosan az ajtóban. Ilyen régi, masszív ajtót kell elképzelni, amiben most cseréltek valamit (kaputelefon gond miatt), de a régi stoppolót elfelejtették visszatenni. Szóval, ha elengeded, izomból és jó hangosan vágódik a helyére. Az utolsó pillanatban léptem el előle, még szegény sráci is megijedt és odakapott. De végül minden rendben volt, senki nem sérült meg, hozzám sem ért az ajtó, csak utólag gondoltam bele, hogy szent ég.. égett is rendesen a fejem utána.

Hab a tortán, hogy annak a srácnak a legjobb haverja, aki nekem eléggé tetszik :D

2021. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Hello.

Ezt a sztorit már máshol leírtam.


Kicsi koromban forogtam a járdán.


Nem tudom mit hittem, lehet játékból táncoltam, mindenesetre arra jött egy ismeretlen öreg néni, forgás közben azt hittem hogy az anyukám, és így forgásba lendületből odaperdültem a nénikéhez és megöleltem. Aztán nézem ja bocs ez nem Anyuka és elszaladtam XD

2021. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!