Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megalázó vagy ciki ha három...

Megalázó vagy ciki ha három gyerekkel maradtam egyedül és adományt kérek?

Figyelt kérdés
Meghalt az élettársam. Ti kérnétek?
2021. márc. 28. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Gyes, gyed, csp, özvegyi nyugdíj, adókedvezmény mellé?
2021. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Dehát nem az van h a gyerek nem pénz kérdése?
2021. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem az. Őszinte részvétem !
2021. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz mások véleményével, ők nem fognak a gyerekeknek ételt tenni az asztalra. Ha szükséges, akkor kérj. Rengetegen akkor is pofátlanul kuncsorognak, ha mindketten főállású alkoholisták, és erre szültek 6-8 gyereket. Szerintem ezek mellett pont nem neked kéne szégyellni, hogy segítségre szorulsz.
2021. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Most miért kell lepontozni? Igénybeveszed ezeket kérdező vagy nem? Dolgozol?
2021. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
#1 jól írja, ezekkel mi van? Család? Szerintem sokaknál kezd betelni a pohár, hogy mindent a szaporodásért, de más tartsa el a gyereket.
2021. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Árvasági is járt 18 éves korig vagy ha halgatói jogviszony van, akkor 25 éves korig.


Független attól, hogy sok vagy nemsok, ezek járnak nekik és lehet külön nem sok egyik tétel se, de az összes együtt már jelentős, ha olyan az élethelyzet, hogy már adománygyűjtést fontolgat. Minden esetre előbb ezeket meg kellene lépni, ha még nincs meglépve, meg lehetne bővebb infó mi lett intézve. Egyelőre annyit tudunk, hogy az élettárs meghalt és van 3 gyerek, oszt csá.


Összekalapolhat mondjuk 5 millát, aztán az meddig elég 3 gyerekkel? Akkor majd megint össze lehet dobni még ötöt?


Az adómnak csak az egy százalékával rendelkezek utolsó, a többit mire költik, az nem az én saram. Gondolhatod, hogy hidegenhagy a stadion, qrvára nem arra költeném, szóval lófax a füledbe.

2021. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És ez szerinted úgy megy, hogy ma meghalt, holnaptól jön a lové x évig?

Lehet, hogy temetésre kell a pénz.

Így, hogy a kérdező eltűnt, elég nehéz segíteni.

2021. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem, de ahogy te is írod, rohadt kevés az infó. Temetésre nem kellhet, mert nem hagynak senkit ott rohadni, ahol meghalt, be is baxna a mostani helyzetben.
2021. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, szerintem logikus, hogy megteszi az ember ilyenkor. Nem értem a társadalmat, hogy annak idején miért kellett akkora nagy cirkuszt csapniuk így a segélyezéssel kapcsolatban, és most meg ez az eredménye, hogy mindenki szégyenkezik, ha mégis neki kell.
2021. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!