Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az általános iskolás, vagy a...

Az általános iskolás, vagy a középiskolás időszakod volt a jobb?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Gimis! Sőt, a gimis még az egyetemi korszaknál is jobb volt.
2021. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Középsulis, egyértelműen.

Általánosban még nem igazán találtam meg önmagam, nem mertem érvényesülni.

Gimiben már bátrabb voltam.

2021. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Általános. Akkor még nem volt megfelelési kényszerem, meg nem volt minden ilyen “zavaros”. Én mióta közép iskolába kerültem csomó olyan ember vesz körül akik csak a rossz érzést keltik bennem, tanárok is másak nagyon. Szerintem az általános iskola sokkal megnyugtatóbb meg jobb volt. Na és neked kérdező?
2021. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettőben voltak jobb és rosszabb évek.

Általánosban sok időm volt, keveset kellett tanulni, rengeteg könyvet el tudtam olvasni, sorozatokat nézni, de az osztályom sokáig csúfolt és ezért nem tudok rá olyan jó időszakként tekinteni.

Középiskola elején ugyanúgy sok időm volt, és élveztem, hogy új emberek vannak körülöttem, de ahogy közeledett az érettségi egyre stresszesebb lettem.

Szóval igazából a legjobb 7. és 10. közötti időszak volt számomra.

2021. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Általános
2021. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
💩 Volt mind mert mindenhol 👉🏽👌🏽-tattak
2021. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolás időszak sokkal jobb volt, mind tanárok mind közösség szempontjából. Középsuliba egy olyanba jártam ahova magamtól soha nem jelentkeztem volna, viszont apám erőltette rám az akaratát, és hagytam magamat rábeszélni. Ez egy műszaki középsuli volt, tele műszaki tárgyakkal amikben sosem voltam jó mivel semmi műszaki érzékem nincs soha nem is érdekelt ez a terület így szenvedés volt az egész 4 év. Az osztályközösség is elég gyenge volt, ebből kifolyólag nem volt egy osztálytalálkozónk sem, igaz nekem nem is hiányzott soha, pedig már lassan 20 éve hogy végeztünk. Egy emberrel sem tartom a kapcsolatot azok közül akikkel középiskolába együtt jártam. A középsuliban tanító tanárok is elég gyengék voltak, némelyik még tanítani is utált, 1-2-őt leszámítva akik valóban segítőkészek és jó tanárok voltak.
2021. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ált
2021. ápr. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Általános 8. Már mi voltunk a nagyok, a tanárok is máshogy bántak velünk, a tanulásra és az első nagy kamaszszerelmekre koncentrált mindenki nem az eszetlenkedésre és benne volt a levegőben valami reményekkel teli szabadság szag.

A középiskola rémes volt minden szempontból. Az a néhány régivágású klasszikus műveltségű, tényleg ránkfigyelő tanár hamar kikopott, és senkit nem érdekelt mi lesz velünk 2-3, lelkes, jóindulatú tanerőt és az iskolakönyvtárosunkat kivéve.

2021. ápr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gimi utolsó 2,5 éve, mikor magántanuló voltam :D

Általánosban fizikailag is bántalmaztak, gimnáziumban "már csak" lelkileg.

2021. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!