Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még azért valaki, aki egy...

Van még azért valaki, aki egy kicsit sajnálja, hogy a hangzavar és rendbontás vissza fog térni, az utcák jóval mocskosabbak lesznek éjjelente és reggelre minden csupa mocsok, sörösüveg, hányás lesz, hogy vége a korlátozásoknak hamarosan?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Sőt még a vírus is ittmarad. Ez azt jelenti, hogy nektek egyáltalán nem kell kilépni az utcára, szépen maradtok karanténba, mi meg visszatértünk a mocskos utcákra. Amik egyébként épp ugyanolyan mocskosak mint mindig is voltak.
2021. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1# "visszatértünk a mocskos utcákra. Amik egyébként épp ugyanolyan mocskosak mint mindig is voltak."


Ez nem így van...


Erzsébet körúton lakom, lényegében amikor kilépek az utcára kocsmák vesznek körül.


Teljesen más volt amikor be voltak zárva. Ég és föld a külömbség.


Az utcák tisztaságában is.

2021. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most aljas lesz, de én élveztem, amikor az elején úgy tudtam sétálni, hogy szinte senki nem volt az utcán. Most a környékünkön már 7-8 körül sincsen senki az utcán, este, hozzászoktak az időkorláthoz? Ezt a részét élveztem, tudom gáz vagyok. Van egy erdős rész mellettünk, sokkal kevesebb sörösdoboz, piásüveg volt eldobva, amíg 8-ig lehetett kimenni.
2021. ápr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig nem nagy ár, ha végre sikerül legyőzni a vírust.

Bár amikor egyedül voltam egy egész buszon, akkor én is úgy éreztem, hogy lehetne gyakrabban ilyen járvány :D

2021. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

4# Akkor hozták fel a kinyitást lehetőségét és kezdték el az enyhítéseket, amikor a legnagyobbak voltak a megbetegedések és halálozások.


Ennek semmi köze, ahoz hogy "végre sikerül legyőzni a vírust", mert nem. Csak a gazdaság nem bírja.

2021. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
#5 Hát, nem a mostanira gondolok, hanem arra, amikor már mindenki be lesz oltva és mindent nyitni lehet, de úgy tűnik, kicsit előreszaladtam gondolatban.
2021. ápr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind azt fogja mutatni, hogy a nípünk, a társadalmunk semmit sem tanult az elmúlt időszakból, újra-, és újra csak a mani, az egymás leigázása lesz a cél.

Ennek a világnak csak ez kell.

2021. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a cigi zavar. Én ha ritkán cigizek az utcán, akkor is messziről elkerülöm az embereket, figyelek a szél járására hogy hova megy a füst. Az emberekben semmi figyelmesség és tudatosság nincsen. Lazán mérgezik a környezetüket, leszarva a tényt, hogy a cigi egy méreg.
2021. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

"Ez mind azt fogja mutatni, hogy a nípünk, a társadalmunk semmit sem tanult az elmúlt időszakból, újra-, és újra csak a mani, az egymás leigázása lesz a cél.


Ennek a világnak csak ez kell." Igen.


Ja a bagó. Na én ilyen alkalmi cigizős voltam majdnem egy étvizedig. Csak akkor gyújtottam rá, ha senki nem volt a közelben az utcán. Már egy ideje még csak iváshoz sem gyújtok rá a gondolatától is rosszul vagyok. Én azt vettem észre a legtöbb hardcore bagós simán letolja a maszkót ás rád fújja a füstöt. Le sem szarják...anyósom kapta meg kb legelsőnek az oltást ismerettségi körbúől, retteget a vírustól, közben ugyanúgy szívja egymás után az olcsó szar cigit. Még annyi sem volt benne, hogy na akkor megkapta az oltást, rettegett előtte, akkor leszokik, vagy bármi. Az ilyen k-rvára fel tud b-szni.

2021. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
-maszkot és
2021. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!