Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kihivjàk a rendöröket mert...

Ha kihivjàk a rendöröket mert mondjuk a kisebbség hangoskodik rendbontàs van, a rendörök miert hajlamosak spanolni velük meg mosolyogni? Nem làtjàk, hogy palira veszik öket?

Figyelt kérdés

Mostanaban nem tudom mi megy a környéken, de kb ideszoktak a rendörök.

A kisebbség körbeveszi öket megy vmi adminisztracio, ha a rendör nem lenne rendörcuccban be is illene közejük, nagy körtàrsasàg bratyizàs, poenkodàs, magyaraznak vmit ugyan az incidensröl, de inkabb szabàlyos traccsparti megy.


Sziàzzàk a rendört ö meg vissza öket..meg ilyenek.


Ez nekik a nap izgalma fénypontja hogy rendörauto meg intézkedés van, különben unalmas is lenne.


Mindjàrt viszek nekik szotyit àrulni hozzà.

Eszem megàll.



#mosolygos rendöri intézkedés
2020. aug. 7. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen.

A rendőrök a cigánybűnözők/ bandák előtt vigyázzba vágják magukat. Általában.

2020. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Féltik magukat és a családjukat ...

Sajnos ez a helyzet felénk is.

Laktam Ózdon ,tudom miről beszélsz

2020. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szorakoznak a rendörökkel.

Mikor indultak el kocsival, az egyik megallitotta öket, odahivta 2 gyerekét hogy vigyazzanak màr ràjuk, mig ö bemegy a boltba.szoval hogy a rendör ne menjen sehova hanem vigyazzon a gyerekeire. Ezzel akarta szivatni öket. Ök meg magyarazkodtak(!) hogy de menniük kell es nagynehezen elmentek.


A kiskölykök csupa elmenyekkel tele lettek, hogy megengedte neki a rendör hogy megfogja a nem tudom milyen rendörcuccàt.ugy köszöngetnek nekik mint normalis gyerek a telaponak.

2020. aug. 7. 17:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy ez nem lehet hogy vmi pszichologiai trükk? Légy kedves az ellensegeddel hogy minel többmindent megtudhass?
2020. aug. 7. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrt felhívtam, hogy bele hajtott valaki a kerítésbe és elment majd oldalról neki ment a másik oldalnak, mint aki nem egészen józan. Mondom, meg kéne nézni a kamerát az utca végén.

Azt kérdi és mit csináljak utána, üldözzem?


Ennyit a rendőrről.

2020. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2 cigó család cserép léccel verte egymást és üvöltözött hajnal 2kor a Székesfehérvár, Berényi benzinkút mögötti parkolóban.

Mondom a rendőrnek telefonon, h ha nem hagynak aludni, ebből még károk is lesznek... Erre kérdezi : naés?

Mondom naés le kéne tenni a fánkot és ki kéne jönni és végezni a feladatot amit az adófizetők pénzén fizetnek.

Erre a rendőr : aha, majd kimegyünk.


Lof..t nem jöttek. Reggel ott volt a vér folt az utcán.


Mondom magamban, még egyszer leszarja, a rendőr ennyire, veszek némi benzint és lemosom a mocskot az utcáról.


A rendőr csak azért van, hogy szivasson, semmit nem csinál, ami a rend fenntartásához kell.

2020. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bezzeg a 80 eves zöldségàrussal meg keménykednek (lattam itt erröl kerdest)
2020. aug. 7. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a vezeto is az?
2020. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!