Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vírustól rettegők egyáltalán...

A vírustól rettegők egyáltalán nem tudnak megynyugodni?

Figyelt kérdés
Folyton paráznak, hogy elkapják a vírust?

2021. ápr. 28. 20:03
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
37 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

A vírustól rettegők, definició szerint, vírustól rettegők. Szerintem a lakosság nagyon kis hányada lehet.


A vírustól egészséges mértékben tartók (aka normális emberek) pedig nem paráznak folyton, de megteszik a szükséges óvintézkedéseket hogy elkerüljék a bajt.

2021. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

A környezetemben elég sok rettegőt ismerek, arányaiban nézve. A híreket nézik folyamat, ahol csak örökké tartó ismétlésben vannak, újra és újra emlékeztetve vannak arra, hogy VESZÉLYBEN VAGYUNK, MEG FOGUNK HALNI HA NEM VIGYÁZUNK!!!

Semmi TV-t nem néztem, a szabályok legminimálisabb részét tartom be, meg se éreztem az egészet, vígan elvagyok. Amikor erről beszéltek nekem aggódva, sosem bírtam ki, hogy ne mosolyogjak. Nekik ez élet - halál harc, nekem meg egy szokásos cirkusz, mint amik ezelőtt voltak.

2021. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
az apám nem hangosan, de azért állandóan retteg... nem élek már együtt vele, hála az égnek, és így nem is egyből feltűnő a dolog, de mondjuk hogyha megemlítem amikor beszélünk, hogy elmentem venni egy virágcserepet, akkor azonnal szívrohamot kap, hogy most megfertőződtem a gonosz kereskedelmi egységben, és meg fogok halni, mert a gonosz kereskedelemnek és vendéglátásnak egy célja van, megölni mindannyiunkat (amúgy ez utóbbiban dolgozok... -_-) szóval ja, a kéthetente egy kötelező telefonbeszélgetésben elmondom neki, hogy a zuhany alatt is maszkot viselek, és sosem szellőztetek a szobámban, halálfélelmem van munka közben, és akkor attól nagyon boldog lesz, és úgy kb. békén hagyja a még otthon élő öcsémet. (csak az előírt minimumot tartom be, egyrészt mert félek a zsaruktól, másrészt mert nem akarom, hogy megbüntessék a cégünket a kis kcsgök, tehát maszkot kb hordunk, amúgy meg ki nem szrja le.)
2021. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Rákos sem akarok lenni, csak kerülöm az egészségtelen életmódot, bizonyítottan rákkeltő dolgokat. Az, hogy nem akarok rákos vagy koronás lenni, nem azt jelenti, hogy rettegek.
2021. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

négyes, rossz a példa, én se akarok rákos lenni, ezért pl. nem dohányzom (nagyszüleimet a tüdőrák vitte el, tehát van motivációm nem dohányozni), de nem fröcsögök habzó szájjal, hogy a dohányboltos néni meg akar mindannyiunkat gyilkolni, bioterrorista és dögöljön meg mert hogy képzeli hogy be akar menni dolgozni. a dohányboltban az eladó ugyanolyan ember mint én, csak szeretné végezni a munkáját, megkapni a fizetését, kifizetni a rezsit, kaját venni, és gyereket, macskát vagy fikuszt nevelni, nem azzal kel fel reggelente, hogy ez az, ma is megölök húsz embert. (sőt, ha valakit látok dohányozni, sem fogok odamenni hozzá osztani az észt és hittéríteni, semmi jogom belepofázni a másvalaki életébe)

a rettegőknél sokszor ez nem jön át, hogy nem kell a halálunkat kívánni, csak mert valahogy élni igyekszünk.(igen, hosszú hónapok óta úgy élek, hogy az egész családom ilyen posztokat ír, és erről beszélget, és le se szrja, hogy a saját kölykükről beszélnek többek között, aki pedig tényleg csak szeretné végezni a munkáját a kis büfében ahova felvették)

2021. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!