Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a Családi kapcsolatok...

Akik a Családi kapcsolatok kategóriában előszeretettel válaszolnak a kérdésekre, mégis miért szeretik a kérdezőt befolyásolni, és a családja ellen uszítani?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mire gondolsz pontosan?
2021. ápr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Na, egy kekeckedő anyós.
2021. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan mire gondolsz? Arra hogy amikor totál elnyom valakit a családja, azt mondják neki hogy ne hagyja?
2021. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

en nem uszitok, annak adok igazat akinek szerintem az adott szituacioban igaza van.


pl : anyamek atturjak a cuccaimat, nem engedik hogy talalkozzam a baratnoimmel, es felpofoznak ha harmast viszek haza - a kerdezo mellett allok, a csaladjaval van gond.


pl2 : miert nem adnak anyamek penzt havi rendszeresseggel? 26F - a kerdezovel van a gond, a csaladja jogosan viselkedik

2021. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Megint valaki, aki bántja valószìnüleg a gyerekét, mert az illetőt nem veszi emberszámba, és nem érti, ez miért baj...
2021. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ha pl adott családban egy 24 évest 12 évesként kezelnek egy gyereket bántalmaznak rosszabb esetben molesztálnak,nem engedik lélegezni se egyedül 18 évesen se,ha anyós mérgező személyiség erőszakos, a férj mondjuk bántalmazó és évek óta veri a kérdezőt, teljesen jogosan próbálják fel nyitni a kérdező szemét hogy ez nem normális.. Lentebb egy kérdésnél egy 16 éves a szülei közt alszik de azon picsog h miért nézik a telefonját,miközben nagyobb probléma hogy felnőtt közt is köztük fog aludni itt borítékolható... Na ezért kell fel nyitni a szemét adott esetben valakinek,mert ő nem látja kívülről és benne van egy abnormális szituációban.
2021. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Felnőttként is köztük fog aludni*
2021. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem uszítunk senkit sem a családja ellen ok nélkül. Ahogy előttem is írták: nem fogja senki azt mondani egy bántalmazó szülőre, hogy akkor simogasd meg a buksiját: ,,Jól csinálod anya, rossz voltam, két pontot vesztettem a dolgozatban, verj meg!”

Mi a probléma, kérdező?

2021. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!