Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szánalmasnak érzem az életem....

Szánalmasnak érzem az életem. Mit kéne máshogy tennem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és még nem volt pasim, még nem is csókolóztam, miközben mások meg mindenkivel dugnak. Persze voltak randik, találkozások, meg flörtölés (bulikon pl), de itt megállt a tudomány. (Egyébként szép, igényes vagyok, meg közvetlen, jóarc. Talán kicsit félénkebb, visszahúzódóbb vagyok, de ez nem nagyon látszik rajtam. Kicsit mondjuk válogatós vagyok ez téren.) Alig járok valahova. Miközben mások (köztük a tesóm is) hetente isznak, házibuliznak, én utoljára kb pár hónapja voltam. Egyszerűen nem hívnak sehova. A barátaimmal (van kb 5) is ritkán találkozok (de ők tényleg igaz barátok, bármit megbeszélünk), mert hát ők sem annyira a kimozdulós félék (inkább tanulnak), meg nem is laknak közel, meg persze most alig tudnánk valamit csinálni. A haverféléket meg nem nagyon érdeklem. Itthon még szoktam erősíteni minden nap, meg lovagolni járok, de ott is csak azt érzem, hogy egy helyben toporgok, nem fejlődök.. attól függetlenül mondjuk imádom, nagyon élvezem. A jogosítvánnyal is már fél éve próbálkozom, de valamikor még mindig iszonyat bénának érzem magam. (Pedig jó lenne már meglenne, és mehetnék mindenhova egyedül, és nem kéne cipeltetni magam.) Jó munkát meg nem is találok, így nem is dolgozok, nincs keresetem. (Pedig annak is nagyon örülnék, végre magamnak tudnám fizetni a dolgokat, szabadon rendelgethetnék stb.) Van, hogy egész héten nem megyek sehova (vezetésen és edzésen kivül), hanem csak itthon ülök, és sorozatozok vagy tanulok a vizsgáimra.

Úgy változtatnék, olyan jó lenne, hogyha normális életem lenne, mint a többieknek (pl nem szüzek 19 évesen, eljárkálnak, bulizgatnak, ismerkednek, vannak sikerélményeik stb szóval jó normális életük van).



2021. ápr. 29. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem jársz sehova, otthon ülsz és gyártod a kifogásokat, akkor nem fogsz túl messzire jutni.
2021. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd kapsz itt pár privit ismerkedés céljából:)


Egyébként a kulcs azon van, hogy járkálj el, csinálj dolgokat.

Vedd rá az otthonülős barátaidat, hogy menjetek el együtt valamerre.

Otthon, a 4 fal között nehéz kapcsolatot találni, a netes társkeresőkről pedig itt az oldalon is sok rosszat írnak.

És fel ne add, voltak itt olyan lányok, akik 26-28 évesen kérdezték, hogy mennyire gáz, hogy még szüzek.

Nem vagy lemaradva, ne is hajszold magad bele semmi olyanba, csak azért, hogy megtörténjen. Lehet hogy másoknak már volt 30 pasijuk, lehet neked lesz az életedben kettő, de a másodikkal meg is tudsz állapodni, és boldog családod lesz.

2021. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom a legjobb se elég jó, ha meg mégis van nagyonjó az meg túl jó és lekopsz nehogy sérülj.
2021. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy szánalmas, az ember fél, hogy lemarad az életről, és hogy vajon egy idő után túl késő lesz-e már dolgokhoz. Sajnos ez a jelenlegi helyzet a világban a lehetőségeink nagy részétől meg is foszt, úgyhogy nem egyszerű így boldognak lenni.

Az ismerkedésnél hol érzed az akadályt, milyen számodra egy ideális srác, aki meg tudna ragadni, milyen a személyisége?

Most egyetemen tanulsz? A munka egyébként nekem sokat segített, ahogy írtad, felszabadító érzés, ha nem kell másoktól függened, és megveheted magadnak, amire vágysz.

2021. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!