Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet magát a...

Miért nem lehet magát a kérdezőt is le pontozni vagy százalékolni?

Figyelt kérdés

Gondolom ez benne van az oldal szabályzatában, de akkor is miért nem?

Naponta fel kerülnek az oldalra olyan kérdések minden témában amire sajnos nem tudom, hogy mit reagáljak rá.

Sokszor azt se tudom, hogy sírjak vagy nevesek rajtuk.

Mert amúgy, egy nagyon jó kis oldal lenne.



2021. máj. 1. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert azt jelenteni szokás.
2021. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam. Vannak olyan kérdések, amelyekre azt mondom, hogy "hű, ez jó kérdés" és van a másik véglet. Én szívesen pontoznám, de lehetne mondjuk egy korlát, hogy pl egy nap csak X darabot pontozhatsz
2021. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Én annak örülnék, ha blokkolni lehetne pár felhasználót.

Tehát ha valaki folyamatosan gyűlölködő válaszokat ír, akkor azt ne lássam.

Elég szarral találkozom az "életben".

2021. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Itt sikerült, bár nem tudom, hogyan (#3: komment a kérdezőtől):

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudom..

2021. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert a válaszok értékelése is hasznosság alapú (hogy sokan nem erre használják, az most részletkérdés). A kérdéseket viszont jellemzően nem lehet objektíve hasznosság alapján értékelni.
2021. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2021. máj. 1. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy bugyuta, de a kérdezőnek lehet ez is hasznos. Meg ahogy látod, pár válaszolónak is az volt, viccre vették a figurát, mosolyogtak egy jót.
2021. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Minden ilyen kérdés ki írása az oldalt minősíti lefelé és rontja a színvonalat még akkor is ha a kérdező ezt komolyan gondolta vagy se.

Ez az én véleményem.

2021. máj. 1. 19:25
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

"Minden ilyen kérdés ki írása az oldalt minősíti lefelé és rontja a színvonalat még akkor is ha a kérdező ezt komolyan gondolta vagy se."

Miért, milyen minősítése van az oldalnak, amibe nem férnek bele ilyen Tarzanos kérdések?

Ha intellektualiskerdesek.hu lenne az oldal neve vagy kerdesekazegyetemitanulmanyokrol.hu, akkor érthető lenne a dolog, de így nem az.

2021. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az ismeretségi körömnek a 70% utálja ezt oldalt, mert rengeteg bugyuta és ostoba kérdések és válaszok vannak rajta. És nagyon sokan úgy válaszónak meg egy adott kérdést, hogy nincsen semmilyen tapasztalatuk vagy rá látásuk az adott témakörrel kapcsolatban. Szerintem emiatt az oldal egyre kevesebbet fog érni.pl.. Számítástechnikai témakörrel sok hasznos tanácsot olvastam.

De lehet, hogy csak engem zavar ez.

2021. máj. 1. 20:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!