Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy felelősségteljes ember ha...

Egy felelősségteljes ember ha döntenie kell, a pénzt és a munkát, vagy a párkapcsolatot válassza?

Figyelt kérdés

Munka és annyi pénz amennyivel semmi gondja nem lesz de biztos az egyedüllét.

VS.

Szegényes körülmények, bizonytalanság, de párkapcsolatban, esetleg gyerekekkel.


Melyiknek mi az előnye, hátránya főként etikai, erkölcsi szempontból? Érdemes az előbbiért eldobni a (még nem létező) családot?


2021. máj. 1. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a karriert választottam. Az egész életemet erre tettem fel, és nem bántam meg. Bár az én koromban érzi az ember (54 vagyok) hogy hiányzik egy feleség vagy egy gyerek, esetleg unoka vagy egy családi ebéd, valahol mindig tudom pillanatnyilag pótolni a hiányt. Ez van. Nem hinném, hogy másképp döntenék ha mégegyszer megszületnék.
2021. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Munkát szerjntem sokkal könnyebb találni mint jó párt. Rossz munkát is el lehet végezni, attól még nem lesz boldogtalan az életünk ( 99%ban) de örökre egyedül vagy rossz kapcsolatban boldogtalan az ember mindenképp.
2021. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!