Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerős? :) Esetleg saját...

Ismerős? :) Esetleg saját sztorik ezzel kapcsolatban? Többi lent

Figyelt kérdés

Idén töltöm a 18-at, de már csak a magasságomnak is köszönhetően (150cm)mindenki 13-15 évesnek néz, és így ebből a korosztályból próbálkoznak nálam a fiúk is...

Tényleg nem nézek ki egyébként ennyinek, de a sminkkel pedig a ronda pattanások miatt nem próbálkoznék, mert csak mégjobban rontaná az összképet.

Szóval csak várok, hogy végre arcra is nőiesedjek egy kicsit, illetve lassan elmúljanak, vagy legalábbis ne legyen annyi ragyám.

Valakinek ismerősek a fent leírt sorok? :')



17/L



2021. máj. 2. 12:26
 1/10 anonim válasza:
Sajnos igen
2021. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
A patik miatt lehetne bőrgyógyaszhoz menni, méregteleníteni. Az nem egy normális dolog.
2021. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Butaság, a nők döntő többsége 150-160 centi magas. Az egészet csak beképzeled magadnak, teljesen átlagos vagy.
2021. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:
9%
Hagyd el a tejtermékeket, azok okozzák a pattanásokat
2021. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Tévedés. Több dolog is okozhatja. Én erre jó példa vagyok.
2021. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen :(

Sajnos fiúként írok.

2021. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy fiatalabbnak nézel ki, ezt később nagyon fogod szeretni.
2021. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Később ez tényleg jól fog jönni,de pl engem 18 évesen 9.-10.esnek hitt egy ismeretlen felnőtt is (neki volt gáz xd),idősek alap,lrokonok szintén mindig,és így most 19 évesen buszon is megkaptam sofőrtől,hogy ,,..vár egy 17 éves kislány" (rám célozva),bár én a pattanásos bőrt megúsztam hála,de tényleg tudom milyen érzés,mert így olyan lekicsinyítő,pedig én 168 cm vagyok,de egy barátnőm 157 cm,20 éves,őt emiatt mindig nagyon kevésnek nézték.
2021. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3-as, a magyar nők átlagmagassága 164 cm. A 150 baromi alacsony ehhez képest és egyáltalán nem is gyakori (a 160 körüli már igen). Szóval igenis kirívó, aki ekkora, ezt onnan tudom, hogy érintett vagyok és mindig mindenhol én vagyok a legkisebb, általános iskolás lányok többsége magasabb nálam és mondják is gyakran, milyen kicsi vagyok (nem bántó módon, de ahogy pl egy vöröset gyakran a hajszínéről vagy egy szemüvegest a szemüvegéről jegyeznek meg, engem a termetemről) . Átlagmagas emberek. Szerinted ha az enyém az átlag, miért van ez?


Kérdező, igen, ismerős a helyzet. Bár egyébként vicces, mert volt már, hogy sokkal többnek gondoltak. De nem ez a jellemző, hanem igen, 18 évesen 13 éves. Bár nekem azért szerencsém, hogy valahogy mindig a korban hozzám illők próbálkoztak, sosem talált meg sokkal fiatalabb (egyszer 19 évesen egy 17 éves, az azért nem olyan durva).

Komoly ruhák és smink, főleg pirosító, erősebb rúzs tud öregíteni. De nem feltétlen.

2021. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ah, fiúként ugyanez, 24 vagyok de 17-nek szoktak nézni...
2021. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!