Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A nagyapám kómába fekszik, valószínű nagyon kevés ideje van már csak. Én hétvégén tudtam csak hazajönni, viszont akkor belázasodtam. Ma már jobban érzem magam, de meg vagyok hülve és kicsit szédülök. Nem tudom, hogy így bemenjek e hozzá, félek, hogy én fogok megölni, de ha nem megyek, amiatt is bűntudatom van, hálátlannak érzem magam, akire nem lehet számítani. Ti hogy döntenétek a helyemben?

ápr. 29. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Veszel fel egy maszkot aztán be mész ha csak egy pár percre is
ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha bemennél és megfertőznéd, sosem bocsátanád meg magadnak. Szerintem ne menj be, csak ha már meggyógyultál. Remélem, megéri addig. Gyógyulást kívánok!
ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Én felvennék egy maszkot a helyedben és úgy bemennék, maximum nem mennék hozzá túl közel. Ki tudja, talán pár nap múlva már hiába akarnál menni hozzá!
ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha kómában van nem valószínű, hogy jobban lesz. Te nem fogod megölni, az biztos.

Anno én nem mentem be a nagyapámhoz, a kórteremben előtt vártam meg anyámat. Már nagyon régen elvesztettem őt addigra: Alzheimer kóros volt. Nekem így az utolsó valódi emlékem szép róla. De időnként sajnálom, hogy nem mentem be a kórteremben es nem öleltem meg akkor utoljára... Másnap meghalt

ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve írod, hogy nagyon kevés ideje van hátra. Nem te fogod megfertőzni. Ha el szeretnél tőle búcsúzni menj csak be.
ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Anyukám kórházba került és haldoklott meg voltam fázva, simán felvettem egy maszkot és bementem hozzá.
ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Valaki vigyen már be egy tetves telefont vagy ipadet és hívjon fel videón.



Nem ideális, de megodlható.

ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7!


"...nagyapám kómába fekszik..."


Nehezen hív fel bárkit is...

ápr. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!