Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A beoltott emberek gerjesztik...

A beoltott emberek gerjesztik a 4. hullámot?

Figyelt kérdés
Nyilván, ha az oltatlanok nem mehetnek sehova, akkor csakis az oltottak lehetnek azok, akik a 4. hullámot előidézik, ha nem tévedek...

2021. máj. 3. 07:31
1 2
 11/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%

"Nyilván, ha az oltatlanok nem mehetnek sehova, akkor csakis az oltottak lehetnek azok, akik a 4. hullámot előidézik, ha nem tévedek..."


Egyrészt eddig is és ezután is lehet menni sok helyre, védetten és védettség nélkül is. Tehát már az első tagmondatodban tévedsz egy nagyot. És eddig is voltak hullámok.

És hogy ki miatt lehet újabb hullám? A felelőtlen emberek miatt. Nem tudom feltűnt-e, hogy nem kötöttem védettséghez, mivel mindkét csoportban lehetnek (és sajnos vannak is) felelőtlen emberek.

2021. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
12.A "Legyen ön is milliomos!"-ban te sem jutnál el az ötezres kérdésig.
2021. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Miért is? Én csak a tényeket mondtam.
2021. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%

"még nem lépett érvénybe az a szabály, hogy csal oltási igazolvánnyal lehet belépni bizonyos helyekre vagy országokba"


De, országon belül már egy csomó helyre csak védettségi igazolvánnyal lehet menni (igaz eddig azzal sem lehetett). Pl mozi, állatkert, stb. Szombat óta él a szabály. Más országokba eddig is voltak feltételek, mostmár van ahová a feltételek teljesíthetőek a védettségi igazolvánnyal is. És egyre több ilyen ország lesz. Mindamellett valószínűleg maradnak olyan országok is, ahová semmi sem kell majd.


"tehát ők sem mennek csordástul most, hogy kinyitottak a teraszok, mint egyes (oltatlan) emberek."


Hát szerintem a csordaszellem és a felelőtlenség nem függ össze azzal, hogy valaki oltva van vagy sincs. 101% biztos vagyok benne, hogy felelőtlenek mindkét csoportban szép számmal akadnak.

2021. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13%
"Szövegértés....Nem azért mondja az 5-ös válaszoló hogy nincsenek barátai vkinek mert oltott,jesszus🤭Köze nincs a vak-cinának az emberi kapcsolatokhoz legalábbis értelmes embereknél biztos nem" Aham te vagy az emojis gyökér...két profilról tolod. Nagyon kétségbe lehetsz esve.
2021. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%
Én nem vagyok.Nekem semmi problémám ezzel az egésszel mert nem megyek sehova és ennyi.Probléma megoldva.Amúgy 1 db profilom van de az se zavarjon észlény🤭
2021. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

"Másrészt pedig az oltatlanok, mert ők lesznek betegebbek elvileg ha elkapják, ők kerülnek kórházba.Mivel ők is ugyanúgy mennek mindenféle szinte."


Az oltatlanok max a melóhelyre mennek, meg a boltba.

Én az oltottakat tiltanám ki mindenhonnan. Sokkal veszélyesebbek, mivel eddig is átment milliárd emberen tünet nélkül, ezután még többön átfog. És vajon ki a veszélyesebb, aki így jár kel a világban, vagy az oltatlan aki az első tünet feltűnéstekor karanténba vonul? 🤔

2021. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!