Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki elkapja a tekintetét...

Ha valaki elkapja a tekintetét, mikor meglát akkor is kell neki köszönni?

Figyelt kérdés
Többször is előfordult már, hogy láttam egy ismerőst és egymás szemébe néztünk majd mikor már szinte nyitottam volna a számat, hogy köszönjek elkapja a fejét és továbbmegy. Valahogy ilyenkor ösztönösen nem köszönök inkább, de most elgondolkodtam, hogy lehet kellett volna?
2021. máj. 4. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, köszönj neki legközelebb!
2021. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Én köszönnék. Jól hallhatóan, hangosan.

Ha nem köszön vissza, az bunkóság. Na, akkor viszont legközelebb én is elfordítanám az arcomat, ha meglátom.

2021. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért köszönnél, ha látványosan elfordul? Valószínűleg azért csinálja, hogy eszedbe ne jusson csevegésbe kezdeni, mert ő éppen nem akar. Egyértelmű testbeszéd.
2021. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
NEm kell ilyenkor, biztos távolabb áltatok egymástól és részéről ez volt a köszönés, hogy egymásra néztetek.
2021. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Köszönne a fene.
2021. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Mennyi bunkó van itt... Ha meglátsz egy ismerőst, akkor köszönsz. Anyátok nem tanította meg? Ha fent leírt esetben meg azért is köszönnék, mivel láthatóan nem akar az ember észrevenni, és pont azt várja, hogy nem köszönök. Nos én nem adom meg neki ezt az örömöt, még meg is kérdezem hogy van. Hátha tanul egy kis jómodort.
2021. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Mennyi bunkó van itt... Ha meglátsz egy ismerőst, akkor köszönsz." - Amióta összekevertem egy ismerősömet egy vadidegennel, mert annyira hasonlítottak egymásra, azóta nekem ez nem evidens. :-D Főleg most, hogy maszkban nem is mindenkit ismerek meg. :-D
2021. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Hát ilyen persze előfordul :) Én egyszer egy ismerős ikertestvérének kezdtem magyarázni a buszon.
2021. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!