Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha csalódottnak...

Mit tegyek ha csalódottnak érzem magam az érettségi után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon csalódott vagyok, ma volt a negyedik napom az érettségin és úgy érzem nem tudtam úgy teljesíteni, ahogy szerettem volna. Legszívesebben nem is léteznék...annyit készültem

Töriből videókat néztem, lapozgattam az atlaszt a tételekkel együtt, matekból kitöltöttem 5 vagy 6 érettségi feladatot, a függvénytáblát már megtanultam használni, a 6 leggyakoribb témakört kiírtam több lapra is, minden fontos információval együtt, angolból külön tanárhoz jártam és úgy érzem mindegyik pár ponton múlik a négyestől. Szeretnék továbbtanulni, lehet egyetemen, lehet szakmunkáskénz, a lényeg az, hogy bárhová is megyek, a becsületem miatt is szerettem volna, ha legalább mindegyik egy négyesre sikerül. Egyszerűen nem tudnám elfogadni ha nem így lenne, maximalista vagyok, így nagyok az elvárásaim magammal szemben. Úgy érzem minden tőlem telhetőt megtettem, a nap 24 órája is kevés volt nekem az elmúlt időszakban, de jelenleg semmi sem motivál, szóbelivel nem tudok javítani és ennyi "sikertelenség" után elment a kedvem a javító érettségitől is.

Nehezen dolgozom fel a kudarcokat, nincs ehhez jó képességem, s sajnos lehet elég önbizalmam se. Pedig ha lenne, lett volna esély a jobb eredményekre is...



#érettségi #csalódás #sikertelenségek
2021. máj. 6. 19:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A matekom már kiderült, hármas...:(
2021. máj. 10. 22:52
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Még ha becsúszik 1-2 hármad akkor is simán felvesznek valami egyetemre, aztán ott majd felhozod magad stb.


Minek picsogsz itt ?!


Próbálj meg lazítani, kicsit bulizgatni ilyesmi, elvégre vszinű ez az utolsó szabad nyarad. (már amennyire a koronahelyzet engedi)

2021. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!