Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarna akárki is egy...

Miért akarna akárki is egy erőskezű vezető vezette, keresztény, kultúratisztelő, hagyományőrző, folyamatosan erősődő gazdaságú országból (Magyar) elköltözni egy nyálas, PC-skedő, gendersemleges, már-már elkorcsosuló szélsőlib országba?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert az PC, gendersemleges és liberális.


Vagy hogy belülről bomlasszák a lipsi rendszert, és oda is eljuttassák az erős keresztyén kultúrát! ♥

2021. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Szeretkeznék Orbán Viktorral.
2021. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert az "erőskezű vezető" szétrabolja az országot, sajnos egyáltalán nem keresztény, nem tisztel más kultúrát (de igazán a sajátját sem, csak a pénz érdekli), csak névleg hagyományőrző, a gazdaság az összeomlás határán. Tehát összefoglalva: az egész nemzeti kereszténykedés csak parasztvakítás, az "erőskezű vezető" egy elvtelen, önző szélhámos aki iszonyat navy pénzeket sajátít ki magának és a haverjainak és vannak olyanok, akik ilyen szétlopott és tönkretett országban nem akarnak élni.


Én nem tudom itt hagyni a magyar (köznév, tehát helyesen kis k-val írandó) hazát, mert hiába álnok műkeresztény rabló a vezetője, magát Magyarországot szeretem. De minden tőlem telhetőt megteszek, hogy megszabaduljunk Orbántól és idővel tényleg olyan lehessen az ország, mint amilyennek leírtad.


Üdvözlettel: egy magyar keresztény konzervatív

2021. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Mitől erőskezű egy vezető egyébként? Számolod az eltűnt százmilliárdokat?
2021. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!