Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatom meg, hogy ne...

Hogyan oldhatom meg, hogy ne haragudjanak?

Figyelt kérdés

Hogyan oldhatom meg azt, hogy korábban magasabb szintű tudásom hiányban tettem vagy tehettem (nem mindre emlékszem) olyan kijelentést vagy cselekményt, amelyek mások számára később sérelmesek lettek vagy lehettek és hogy a haragjuk, amennyiben keletkezett kioltódjon, tehát ne haragudjanak.


Amennyiben tévesen gondoltam, mondtam vagy gondolhattam, mondhattam, hogy nem lesz majd nyugdíjam, - akár lesz, akár nem - ez másra hatással ne legyen.


Amennyiben tévesen gondoltam, mondtam vagy gondolhattam, mondhattam, hogy szorongásoldókra nincs szükség (alkohol, gyógyszer, drog), - akár szükséges számomra, akár nem - ez másra hatással ne legyen.


Amennyiben tévesen cselekedtem vagy cselekedhettem olyan tettet, amely más számára sérelmes következményekkel járt vagy járhatott, az számára ne okozzon, okozhasson súlyos problémát, de lehetőség szerint semmilyet, csak jót.



Ha tévesen tettem vagy tehettem olyan kijelentéseket a társadalom olyan hátrányos helyzetben lévő tagjaira, kisebbségi tagjaira amely kijelentések tudatlanságra, gyűlöletből vagy haragból táplálkozó téves gondolatok alapján születtek, az más számára ne legyen hátrányos. Ilyen kijelentések célcsoportjai lehettek, romák aka cigányok, fogyatékkal élők, a saját beörökölt és megtanult nemzeti identitásomtól eltérő nemzetek tagjai, saját nemzetemhez tartozó más ország jogi rendszerébe kényszerített kisebbség tagjai például a történelmi Magyarországon kívüli területeken élő magyar emberek vagy a korábbi barátaim. Nincs tudomásom, hogy ez utóbbiakra rosszat mondtam volna.


Politikai és vallási hovatartozásom tudomásom szerint nincs. Kedvenc színem - nem színlélektani értelemben - kék, piros vagy sárga nincs. Esetleg zöld, ha az a semlegességet és függetlenséget a természet nyugalmát szimbolizálja.



Amennyiben tévesen cselekedtem vagy cselekedhettem olyan tettet, amelyben elfedve identitásomat tettem volna sérelmes kijelentést, azt tekintsék semmisnek, a lehetséges ügyet megoldottnak.


Dolgozom a büntetéseimen, ha vannak bűneim. Ha nincsen, akkor meg nincs miről beszélni.


X-akta aka beöröklött ördöglakat hopefully will be solved soon. Dolgozom rajta.


...


2021. máj. 8. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jogi/közigazgatási területen dolgozol, hagyd el ezeket a terpeszkedő kifejezéseket, mert nagyon irritáló. Már csak azért is, mert ez egy sima személyes kérdés az interneten, és nem hivatalos levelet, közleményt fogalmazol meg.

Tudálékosnak vagy műveltnek próbálsz tűnni vele, miközben teljesen felesleges a használatuk, főleg minden egyes mondatba belekényszerítve, hatalmas körmondatokat kreálva a semmiről ("saját beörökölt és megtanult nemzeti identitásomtól eltérő nemzetek tagjai, saját nemzetemhez tartozó más ország jogi rendszerébe kényszerített kisebbség tagjai" - mi van?! ezt miért kell ennyire csűrni-csavarni, mikor utána két szóban lerendezed, hogy mi az).

2021. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tudálékos TLDR...
2021. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tárt karokkal várnak téged a jogi egyetemek!
2021. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!