Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne haragudjana...

Mit tegyek hogy ne haragudjanak anyumék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves nő vagyok...itthon élek nincs senkim de már kiszeretnék szakadni .egyik barátnőmmel szeretnénk összeköltözni albérletbe de annak idején anyuék már ilyet említettem megsértődtek pénzkidobás kapcsolatom legyen stb...én is vágyok erre de érzem nekem külön kéne mennem 27 éves vagyok...milyen érveket mondhatnék,hogy megértsenek? Köszönöm előre is



2019. aug. 21. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
27 évesen? Tényként közlöd.
2019. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mérgesek rám meg anyu nagyon akaratos és ilyenkor ordibálás a vége..
2019. aug. 21. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

😕

Épp ideje lenne a korodhoz mérten viselkedned! Közlöd és költözöl, anyuci meg majd lenyugszik.

2019. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát szerintük csak és kizárólag akkor költözhetsz el, ha lesz egy pasid, aki feleségül vesz? Már bocs, de 9 éve nagykorú vagy. Neked lenne okod megsértődni, hogy még mindig bele akarnak szólni az életedbe. Tedd, amit jónak látsz, aztán majd utólag elmagyarázod, miért döntöttél így.
2019. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akaratos... ordibálás... :D Akkor ez nem fog másképp menni.

Hacsak nem... választasz egy háziállatot amit anyád utál. Tarantula, kígyó stb. Aztán közlöd h emiatt költözöl el mert neked az kell.

C variáció: elköltözöl de nem látványosan. Pl hol itt alszol hol ott. Aztán idővel kevesebbet otthon.

2019. aug. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!