Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szorongok mert nem akarok...

Szorongok mert nem akarok rasszistának tűnni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elfogadó vagyok, mindenkit elfogadok és már nagyon kiégtem, láttam a parkolóba 5 autót abból három fehér volt egy piros és kettő sötét színű, és azon járt az agyam, hogy ki van rekesztve a kettő sötét színű, elnyomják a fehérek mert, hogy alapjába véve egy fehér autó olcsóbb mint egy metál kék vagy fekete és ilyen szürreális volt az egész, hogy itt is a fehér a felsöbbrendű. Én tényleg nem bírom már, egyszerűen zavar ha két fehér szerelmes párt látok és csak remélem nem lesz gyerekük mert volt egy kimutatás, hogy generációs problémává válik a kirekesztés és alapja, hogy ha fehérek házasodnak akkor szintén elnyomják a nem fehéreket. Én sajnos fehér vagyok és nem merek párt keresni, tehát én nekem tetszenek a fekete csajok , de nem szeretném elszeretni egy fekete pasitól mert jobban megbecsülné mint én mert fehérként az ember diszkriminatívabb. Legszívesebben meleg lennék, volt is rá próbálkozásom , de nem éreztem magam jól, kellemetlen volt és az is trauma volt, hogy én egy meleg srác közelségét, szerelmét irántam így éltem meg és azt gondoltam belül lényegében homofób vagyok, és arra vetítettem vissza, hogy a szüleim megkereszteltek fiatal koromban, nem tartom a szüleimmel a kapcsolatot mert ők jobboldaliak és folyton olyan dolgokról beszélnek ami nincs úgy.


Nem találom meg sehol magam, volt baráti társaság ahol velem együtt 4en voltunk fehérek és az is nyomasztott. Postán a sorba mindig látom, hogy rómák hátrébb vannak akkor előre engedem őket mert Dél-Afrikában volt olyan, hogy nem állhattak feketék a sorba. Egyszerűen élhetetlen az életem mert mindig a múlt jár az agyamba, hogy kikkel hogyan bántak az elnyomói. Es ez tény, ez letagadhatatlan!


2021. máj. 8. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem keress fel egy pszichiátert!
2021. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
52%

jajj mar azthittem h megint a negatív rasszizmust fogom olvasni h mennyire utálják a cigányokat.

nen vagyok cigány, de nagyon undorító amikor arról beszélnek h mennyire mocskosok a cigányok. pedig amiket róluk mondanak pont h magukról is elmondhatóak.

mindig azzal jönnek h a cigányok lopnak...pedig tőlem a nem cigányok loptak....sok olyan példa van amik azt bizonyítják h egyik sem jobb a mádiknál.

én azt mondom h jó ember vagy.

fogadd el magadat olyannak amilyen vagy. ha neked a sötétebb bőrű nők jönnek, be s a szívedre veszed a múltjukat s jelenjüket, akkor ez van. ez pont h nem negatív s nem rossz tulajdonság s nem kell rosszúl érezned magadat tőle.

csak annyi h fogadd el magadat. szerezz egy sötétbőrű nőt magadnak. sok olyan párt ismerek akik teljesen ellenkező kultúrájúak és bőrszínűek.

lehet h előző életetben sötétbőrű voltál.meglehet h a sötétbőrű nők is jól foglyák érezni magukat veled.


az apróbb, cseprőbb dolgokkal ne foglalkozz h milyen anyagi értékeket tulajdonítanak a tárgyak s azok színeik szerint.

az egész világ sz@rul működik. ezt mindenki tudja de vagy azonosulnak vele vagy probálnak azonosulni vele. sokan pedig probálnak ellene cselekedni s jobb irányba terelni.

2021. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

a rasszizmust az autókkal hozod kapcsolatba (számolás nem igazán megy "5 autó volt 3 fehér 1 piros és 2 sötét színű) aminek nem igazán van értelme nagyon túlzásba viszed az anti rasszizmust (ne értsétek félre, amit írtam nincs azzal bajom, ha valakinek más a bőrszíne)


nem tudom komolyan venni a kérdésed, mert van egy erős érzésem azzal kapcsolatban, hogy trollkodsz, de ha nem akkor fogadd meg azt, amit az 1. írt és zárd le a témát

2021. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél be egy xanaxot ha ilyeneken kezdesz parázni.
2021. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántani akarlak, de szerintem menj el egy jó pszichológushoz. Valamiért nagyon megszállottja vagy ennek a dolognak és ez láthatóan rontja az életminőségedet. Hála Istennek vannak szakemberek, akik tudnak ezen segíteni. Sok sikert!
2021. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Feléig sem jutottam... Vedd be a gyógyszered!
2021. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnsz valami észkombájnnak...

Amúgy meg ironikus módon pont emiatt vagy rasszista, mert úgy beszélsz a feketékről, mintha valami külön faj lennének a bőrszínük miatt...

Azt meg amúgy végképp nem értem, a kocsik színét miért kevered ide :D Az egyáltalán megvan, hogy nem csak a fehér és a fekete rassz létezik, hanem pl. az ázsiai rassz is, akiknek sok esetben kifejezetten világos a bőrük? Vagy akkor szerinted egy világos bőrű japán emberke, vagy egy fekete és fehér szülőktől származó félvér személy megérdemli, hogy rasszizmus áldozata legyen, mert nem elég sötét a bőrük?

2021. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!