Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha unom már a...

Mit tegyek, ha unom már a gyakoris életemet, de a való életet már elfelejtettem, hogy kell?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Meddig nem látogatod majd az oldalt?
2021. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ameddig kibírom nélküle...
2021. máj. 8. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Fú, én is gyakori-függő lettem. De sztem ha visszatér a szociális életem júniustól, akkor nem fog hiányozni a gyakori - azt hiszem, most ez azt pótolja valamilyen szinten. Neked nem?
2021. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lehet elfelejteni a való életet?

Vagy hogy helyettesítheti azt egy Gyakori?

Te nem jársz dolgozni, iskolába, boltba?

2021. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

4: hát úgy, hogy pl én tavaly március óta home office-ba vagyok kényszerítve a cég által (azóta kb háromhavonta egy napra engednek minket az irodába). Sulit már rég befejeztem. Ok, barátokkal találkozom néha, boltba megyek, de ez édeskevés. Ez nem való élet.


3-as voltam.

2021. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

#5

Ne mondd, hogy a Gyakori az életed, mert máris megyek a Dunának!:)

2021. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az életem, van egy csomó hobbim, azokkal jól elvagyok. Szociális életem most megcsappant, és ez most valamilyen gagyi szinten kiegészíti azt:) Vicces, de így van.
2021. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az a gyakoris élet?
2021. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: hát ez itt:))
2021. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szonata ***** válasza:
100%
Szia. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de aggasztó ez a remélhetőleg átmeneti függőség. Jó viszont, hogy felismerted ezt a jelenséget magadban és meg is fogalmaztad. Ez a járvány sok rosszat hozott ránk. A bezártság hozadéka. Lépj be, ha üzeneted érkezik, válaszolj, ha érdekel egy téma olvasgasd, de tudd abbahagyni. Menni fog. Olyan sok más lehetőség van. Olvasás! Az egyik legjobb időtöltés. Életre szóló élmény. Egy korábban olvasott, szeretett könyv újraolvasása. Felfedezni újra az élményeket amit nyújtott, mit mond ma számodra? Hívd fel kedves ismerőseidet, rég nem látott rokonaidat. Ők is örülni fognak, mert a beszélgetés is fontos.
2021. máj. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!