Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit csináljak, ha elfelejtette...

Mit csináljak, ha elfelejtettem az előző életemet?

Figyelt kérdés
Úgy látszik amnézás vagyok és semmire nem emlékszem az előző életemből. Voltam orvosnál, de azt mondták, hogy gyógyíthatatlan, mert az orvostudomány még nem olyan fejlett. Nem emlékszem semmire. Minden olyan új nekem, nem tudom hogyan viszonyuljak az előző életemből lévők emberekhez. Mindenki a régi énemet keresi, de én nem tudom milyen is volt az.
2017. szept. 1. 22:40
 1/9 Skorpió87 ***** válasza:
57%
A mostani életednek a múltjára nem emlészel? Kissé zavaros. Mert az előző életére jóformán senki nem emlékszik...Vagy ez most valami vicc...
2017. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem volt előző életed, azért nem emlékszel rá. Senkinek sem volt. Mindenki csak egyszer él. Előtte és utána nem létezel, nincs olyan, hogy "te".


Az előző életek egy képzelődés. Regressziós hipnózissal fel lehet idézni egyes emlékeket, de ha nincs mit felidézni, mint a születésed előtt, akkor az elme képzelőereje lép működésbe.

2017. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

2-es, honnan tudod? Annyira bírom, hogy mindenki meg van győződve arról, hogy mi van halál után, de közben meg semmi sem biztos...

Kérdező; (ha van) az előző életére senki sem emlékszik, max kiskorában feljöhetnek emlékek. Vagy hogy értetted a kérdést?

2017. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Duenna ***** válasza:
Kérdező! Kamu kérdés!
2017. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az lehetett a hiba, hogy nem vándorolt rendesen a lelked, mert nem volt vándorbotja meg túracipője, a turistatérképről nem is beszélve.

Így aztán eltévedt a nyomorult.

Igyál rá szentelt vizet, és dugjál fel egy kígyóuborkát a csakrádba, attól minden frankón rendbe jön.

2017. szept. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég hülye kérdés.
2017. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem mindenki hisz a reinkarnációban, de előző előtti életedre sem emlékszel?
2017. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez az első életed. "Kopasz" vagy még itt a Földön.
2017. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként, hülyeség az egész reinkarnáció. Már az előző életeimben sem hittem benne.
2017. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!