Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretek kommentelni, de...

Szeretek kommentelni, de valótlanságokat, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk közlekedési balesetnél odaírom, hogy 'el kellene venni a fiataloktól a jogosítvány, ezek okozzák a balesetet és dolgozni sem akarnak" vagy "vissza kéne vezetni a sorkatonaságot, az én időmben nem volt ilyen probléma, 18 évesen behívtak , nekem is pszichés betegségem lett, de tudom, hogy az mellékes, legalább megtudtam mi az élet" vagy " Ez a m0cskos Orbán már megint azt csinálja amit nem kéne, hogy r0hadna meg" vagy " Gyúrcsány idejében jobb vót" esetleg szoktam olyat, hogy mindenkit lerasszistázok ha olyan a téma.



És sok lájkot kapok az ilyen f4szságokért, ami elszomorít, mert akinek az ilyen megnyílvánulás tetszik, azoktól félek.


2021. máj. 9. 10:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaa 22 éves vagyok.
2021. máj. 9. 10:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen... sok az ostoba.
2021. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok, de én tudom magamról és ha mondják , nem gondolom sértésnek.
2021. máj. 9. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te csak szeretnél fenyegető aurás öreg lenni, de nem olyan egyszerű ám átvenni az ő mentalitásukat, még gyakorolnod kell, mert a fent felsoroltak már unalmasak.

Ja, és a kapálás fontosságát kihagytad.



Ettől függetlenül borzasztóan gyerekes vagy. 22L

2021. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvállalnád az Origo főszerkesztői állását? Tökéletes lennél a pozícióra.
2021. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Téged csak úgy nevezünk hogy troll. Talán egy pszichológus megállapodítaná hogy mi kínod van:P
2021. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy mondás jut róla eszembe, "amíg nem volt internet, addig csak a közvetlen környezeted tudta, hogy ostoba vagy, mostmár az egész világ"
2021. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Én is csinálom. Azt sugárzom magamból, amit az emberek. Nagyon vicces, mert szabadon lehetek idióta, és senkinek nincs ellenvetése. Mondhatni, ez egy támogatott fogyatékos kultúra pusztítás.
2021. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán csak egyszerűen gerjeszteni akarod az ellenségeskedést. Van akinek jól esik ha másokat láthat vitatkozni. Mindegy, hogy miről. Bevallom, néha nekem is tetszik. De azért ha komoly, akkor lehet, hogy egy pszichológus jó lehet. Talán megnevezné a betegséget (ha az), legalább tudod, hogy mi a bajod. Ha van. Vagy csak szimplán éretlen vagy, az meg sok másik emberre is igaz.
2021. máj. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!